Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 sierpnia 2013

Wakacje z ceramiką na warsztatach w Szerokiej

Dzieci i młodzież z Jastrzębia-Zdroju będą mogły wziąć udział w cyklu warsztatów ceramicznych. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w dniach od 19-22 i 29-30 sierpnia.

Spotkania w ramach warsztatów zorganizowane zostaną w budynku LKS-u Żaru Szeroka. Pierwsza część cyklu rusza 19 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 16:00 do 18:00. Kolejne warsztaty potrwają od 29 do 30 sierpnia w godzinach od 12:30 do 14:30. Na zajęcia zapisać się można dzwoniąc pod numer 603117794. Warsztaty są bezpłatne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto ogłosi konkurs na pomnik Miasto ogłosi konkurs na pomnik

Na grobach bohaterów Na grobach bohaterów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!