Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
12 sierpnia 2013

Wakacje z ceramiką na warsztatach w Szerokiej

Dzieci i młodzież z Jastrzębia-Zdroju będą mogły wziąć udział w cyklu warsztatów ceramicznych. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w dniach od 19-22 i 29-30 sierpnia.

Spotkania w ramach warsztatów zorganizowane zostaną w budynku LKS-u Żaru Szeroka. Pierwsza część cyklu rusza 19 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 16:00 do 18:00. Kolejne warsztaty potrwają od 29 do 30 sierpnia w godzinach od 12:30 do 14:30. Na zajęcia zapisać się można dzwoniąc pod numer 603117794. Warsztaty są bezpłatne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na grobach bohaterów Na grobach bohaterów

Jastrzębianie oddali hołd Sławikowi i  Antallowi Jastrzębianie oddali hołd Sławikowi i Antallowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!