Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 sierpnia 2013

Zatrzymano pijanego kierowcę dzięki świadkowi

Zatrzymano pijanego kierowcę dzięki świadkowi
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zatrzymano kierowcę, który będąc pod wpływem alkoholu chciał udać się na przejażdżkę samochodem. Do jego zatrzymania nie doszłoby gdyby nie reakcja jednego ze świadków, który zawiadomił policję.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na osiedlu 1000-lecia. Na policję zadzwonił mężczyzna, który był świadkiem tego jak pijany człowiek wsiada za kierownicę. Kiedy na miejsce wezwania przybył patrol, 37-letni kierowca opuścił już swój samochód. Gdyby nie to, że za kierownicą widziała go jedna z osób obecnych na miejscu, uniknąłby odpowiedzialności.

- Dzięki zachowaniu świadka być może udało się uniknąć tragedii, gdyż jak się okazało jastrzębianin miał w organizmie ponad dwa i pół promila - komentuje policja. 

O losie 37-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju zdecyduje sąd. Poza utartą prawa jazdy i zakazem prowadzenia pojazdów, grożą mu nawet 2 lata wiezięnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!