Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
13 sierpnia 2013

Pijany uszkodził drzwi znajomemu, by zabrać mleko

Policja zatrzymała 45-latka, który pod wpływem alkoholu zniszczył drzwi do mieszkania swojego znajomego. Policjantom mężczyzna tłumaczył, że chciał wejść do środka by odzyskać mleko, które przechowywane było w lodówce kolegi.

Interwencja miała miejsce w poniedziałek po godzinie 11:00, na ulicy Wielkopolskiej. Powodem wezwania było zniszczenie drzwi w jednym z mieszkań przez pijanego mężczyznę. Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymany najpierw pukał do mieszkania znajomego. Kiedy ten powiedział mu, że nie życzy sobie jego obecności w swoim domu, rozjuszony 45-latek zaczął walić pięścią w drzwi. Straty wyrządzone przez pijanego mężczyznę oszacowano na 500 złotych. Mundurowym zatrzymany wyjaśniał, że chciał wejść do mieszkania, aby zabrać swoje mleko z lodówki. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 2 promile.

- Brak umiejętności trzymania nerwów na wodzy może go teraz słono kosztować, bowiem czyn, jakiego się dopuścił zagrożony jest karą nawet pięcioletniego pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!