Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
13 sierpnia 2013

Pijany uszkodził drzwi znajomemu, by zabrać mleko

Policja zatrzymała 45-latka, który pod wpływem alkoholu zniszczył drzwi do mieszkania swojego znajomego. Policjantom mężczyzna tłumaczył, że chciał wejść do środka by odzyskać mleko, które przechowywane było w lodówce kolegi.

Interwencja miała miejsce w poniedziałek po godzinie 11:00, na ulicy Wielkopolskiej. Powodem wezwania było zniszczenie drzwi w jednym z mieszkań przez pijanego mężczyznę. Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymany najpierw pukał do mieszkania znajomego. Kiedy ten powiedział mu, że nie życzy sobie jego obecności w swoim domu, rozjuszony 45-latek zaczął walić pięścią w drzwi. Straty wyrządzone przez pijanego mężczyznę oszacowano na 500 złotych. Mundurowym zatrzymany wyjaśniał, że chciał wejść do mieszkania, aby zabrać swoje mleko z lodówki. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 2 promile.

- Brak umiejętności trzymania nerwów na wodzy może go teraz słono kosztować, bowiem czyn, jakiego się dopuścił zagrożony jest karą nawet pięcioletniego pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!