Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 sierpnia 2013

Nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

Nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na ulicy Armii Krajowej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jadąca golfem kobieta doprowadziła do zderzenia z kierowcą jednośladu. W wyniku zdarzenia 33-latek trafiłdo szpitala.

Wypadek miał miejsce na ulicy Armii Krajowej, w poniedziałek po godzinie 20:00. W trakcie prowadzenia golfa, 50-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju chcąc skręcić nie udzieliła pierwszeństwa 33-letniemu motocykliście.

W wyniku zderzenia mężczyzna jadący motorem został przewieziony do szpitala z urazem nogi. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Zarzuty zostaną postawione po ustaleniu przebiegu wypadku przez policję. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!