Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 sierpnia 2013

Wzmożone kontrole drogowe na terenie miasta

Wzmożone kontrole drogowe na terenie miasta
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W środę od wczesnych godzin porannych na terenie całego Jastrzębia-Zdroju prowadzone są policyjne działania pod nazwą "Alkohol i narkotyki".

W związku z wojewódzką akcją na jastrzębskich drogach będzie więcej patroli. Działania w ramach akcji "Alkohol i narkotyki" mają na celu skontrolowanie jak największej liczby kierowców. Policja chce w ten sposób wykluczyć z ruchu drogowego osoby prowadzące pojazd będąc pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
biały00 do białego0015.08.2013 21:17

biały00 do białego00 wypij kolego wypij kolego a kto nie wypije biały00 na dwa kije !! !!

mucha15.08.2013 14:56

Przewaznie ustawiaja sie przy kopalniach, bo łapią ryli pijanych albo gdzies na obrzeżach miasta. W cetrum sie nie ustawiaja , bo zaraz by ludzie morde darli, że są za duże korki znąjac życie.

media15.08.2013 13:57

Szczerze mówiąc to nie wiem, gdzie oni się ustawiają. Akurat wczoraj w godzinach południowych i wieczornych przejeżdżałem przez Centrum i nie spotkałem żadnego patrolu.

lolek bo białego0014.08.2013 22:03

hehe dobre to ich kryptonim :D faktycznie działa idzie ich wkurzyć :D

An14.08.2013 21:42

Tez osobiscie jezdze bardzo duzo po miescie, ale nigdy nie bylem kontrolowany.

Marek14.08.2013 20:33

A ja zarzucam sobie "mefkę" i policja może mi naskakać. Bardzo dobry materiał niewykrywalny przez policyjne testery. hehehe.

syn Józefa14.08.2013 17:36

A od czego jest policja ?Chyba od karania i łapania tych którzy nie stosują się do prawa ..Jak jestes debilem i nie potrafisz sie dostosowac do norm i zakazów panujących w karaju, to wyjedz z kraju albo płac za swoją głupotę.
Dobrze, że działają i karają, przynajmniej to jakoś ostraszy osoby, które chciałby by jedzic po kielichu lub na kacu. Do Atal...to dziwne, bo ja dzisiaj dwa razy w różnych miejscach w miescie byłem kotrolowany.

Pokaż wszystkie opinie (11)