Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
14 sierpnia 2013

Podkradał sąsiadowi węgiel. W miesiąc wyniósł tonę

Podkradał sąsiadowi węgiel. W miesiąc wyniósł tonę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dzielnicowi w trakcie patrolu zatrzymali mężczyznę, który przez miesiąc okradał swojego sąsiada z opału. Następnie palił skradzionym węglem w swoim piecu.

Kilka dni temu w trakcie patrolowania Osiedla 1000-lecia dzielnicowi zostali wezwani do interwencji w sprawie międzysąsiedzkiego konfliktu. Powodem była kradzież węgla z piwnicy jednego z domów. Jak ustalili policjanci, dokonał jej 24-latek, który w ciągu miesiąca ukradł swojemu sąsiadowi ponad tonę węgla i około 100 kilogramów drewna opałowego. To nie jedyne przestępstwo, jakiego młody mężczyzna się dopuścił.

- Okazało się, że wraz ze swoim 23-letnim kolegą skradł z terenu budowy wartą 500 złotych ocynkowaną beczkę, którą sprzedał następnie w punkcie skupu złomu. Zatrzymani przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów - informuje policja.

Teraz o ich losie zdecyduje sąd. 23-latkowi grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. W wypadku 24-latka, który jest recydywistą sąd może orzec karę nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Paweł15.08.2013 14:02

A za gwałt na dziecko co najwyżej 10 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chory kraj

Prawdomowny15.08.2013 0:16

1100kg/30dni=36,6kg na dzien. Szalu nie robi, zamkna go na piec lat to kazdy z nas ladnie beknie utrzymujac darmozjada..

nihli novi14.08.2013 20:29

1000-lecia...

grypser14.08.2013 17:41

Za co siedzisz koles.Ja prosze kolegów za tone węgla i blaszaną beczke.

Szyroczan14.08.2013 15:41

I tak to wyglondo na Tauzenie.