Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 sierpnia 2013

Zamykają Wodzisławską. Rozbiorą wiadukt

Zamykają Wodzisławską. Rozbiorą wiadukt
fot. Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój

Od 16 sierpnia zamknięta będzie część ulicy Wodzisławskiej. Powodem jest rozbiórka wiaduktu kolejowego. Utrudnienia potrwają do końca sierpnia.

Ulica Wodzisławska zostanie zamknięta od skrzyżowania z ulicą Wolności w Masznie do skrzyżowania z Bożą Górą Prawą w Jastrzębiu. Objazd odbywać się będzie ulicą Wolności w Mszanie, Jastrzębską w Gogołowej, Wiejską w Połomi i Gogołowej, Rybnicką w Jastrzębiu-Zdroju. Prace prowadzone będą pod nadzorem Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Z powodu prac, autobusy linii E-3 i 103 będą kursowały inaczej. E-3 pojedzie z przystanku przy Urzędzie Skarbowym, ulicą Broniewskiego, na przystanek przy Armii Krajowej, później Moszczenicką, Wodzisławską do przystanku "Mszana Skrzyżowanie".

 

Z linii 103 wyłączone zostaną przystanki "Mszana Działki" i "Mszana Dalanek Szyb". Autobus kursować będzie według rozkładu obowiązującego poza sezonem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
biały0019.08.2013 6:47

ta drogę to powinni zamknąć na zawsze - same korzyści mniej pijanych o 95% policja nie będzie musiałą stawać i robić akcje trzeźwość i mniej kolizji to chyba najważniejsze.

Franek18.08.2013 19:33

i już wiaduktu nie ma xD nawet w niedzielę burzą xD w tym tempie za 3 dni będzie po sprawie :D

DO ODPOWIEDZIALNY 18.08.2013 16:14

Bacior ma racje nasi roboty nie maja bo okolica ich wydymała dodatkowo JSW nie może fedrować pod żorami a oni mogą u nas robić

odpowiedzialny18.08.2013 13:46

Bacior,
Elplast, Haga to Twoje pieniądze że chcesz sobie o nich decydować?
(reszta też nie Twoja)

nie lubiącu SWD17.08.2013 20:24

Ponoć ma na stałe zostać zamknięta ta droga a po tamtej stronie świata wielki parking zrobią żeby mogli do granic jeździć a potem dalej dalej ... na piechotę :D

bacior17.08.2013 16:28

Nam jastrzębianom ta droga do Wodzisławia jest nie potrzebna, bo po co mamy jeździć do tej nory, ani na zakupy ani do pracy. Za to "eswódziacy" bez Jastrzębia nie istnieją. Zabierają nam pracę dosłownie wszędzie: JSW, Prymat, Elplast, Haga, Szpital Wojewódzki, UM, WPK, oraz handel. Ogolnie w całym Jastrzębiu pracuje ok. 8 tys swd, natomiast w Wodzisławiu pracuje ok.60 jastrzębian. Gdyby nie okoliczne wioski i miasteczka, które zżerają nasze pieniądze, to Jastrzebie liczyło by 130 tys. mieszkańców, i bylibyśmy krainą mlekiem i miodem płynącą.

Franek17.08.2013 9:57

dzisiaj już zburzyli go :P ale to co wczoraj się działo to zwała roku :) byłem z psem na spacerze i dosłownie same SWD się łapały na zakaz w ich oczach przerażenie bo chyba innej drogi nie znają do swoich wiosek, co drugi i tak próbował a nóż mi się uda i po przejechaniu 50 metrów za barierkami i tak zawracał :P

Pokaż wszystkie opinie (11)