Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 sierpnia 2013

Policjanci kontrolują trzeźwość kierowców

Policjanci kontrolują trzeźwość kierowców
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W piątek w godzinach od rana trwa akcja "Trzeźwość". W związku z tym, patrole drogówki kontrolują stan trzeźwości kierujących pojazdami w kilku punktach miasta. 

Policjanci ruchu drogowego od godziny 5:00 prowadzą wzmożone kontrole kierowców. Związane jest to z działaniami pod kryptonimem "Trzeźwość". Celem akcji jest wyeliminowanie z ruchu drogowego użytkowników dróg, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu. Akcja zakończy się o godzinie 13:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
biały0018.08.2013 10:53

jeśli cie złapią powiedz im biały00 - a się chłopacy zdziwią że znamy ich kryptonimy

Kierowca17.08.2013 19:14

Jeździłem od rana po Jastrzębiu i nie spotkałem policjantów. To chyba tak akcja jak zapowiadana na weekend przez policję w całej Polsce. Miały być kontrole szybkości, spożycia alkoholu i inne przeciw głupim a tu nic. Ani jednego policjanta na drogach.

Prawdomowny16.08.2013 16:45

Dlaczego tylko do trzynastej? Przeciez dzis piatek, weekend sie zaczyna wiec ilosc podpitych za fajera moze byc zwiekszona i zapewne bedzie. Wydaje mi sie, ze taka akcja powinna trwac w piatek od np 15:00 plus sobota wlasnie w godzinach rannych i wczesnych popoludniowych kiedy ryzyko spotkania 'wczorajszego' jest najwieksze. Przeciez tu powinno chodzic o realne eliminowanie zagrozenia a nie tylko pozytywny medialny rozglos. Ogolnie popieram akcje 'Trzezwosc' i ciekaw jestem czy mimo informacji o jej prowadzeniu i tak znajduja sie napromilowani jelenie za kolem ;)

biały0016.08.2013 13:59

Nie bój się kolego oj nie bój się kolego !!