Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
16 sierpnia 2013

Ukradli piwa i kiełbasę. Potem biesiadowali w lesie

Ukradli piwa i kiełbasę. Potem biesiadowali w lesie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci złapali dwóch złodziei, którzy najpierw okradli sklep spożywczy, a następnie spożywali skradzione piwa w pobliskim lesie. Obaj jastrzębianie trafią teraz przed sąd.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na Osiedlu Zdrój. Obecna w sklepie pracownica powiedziała policji, że dwóch mężczyzn ukradło ze sklepu dwie puszki piwa, kiełbasę oraz chleb. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. 42- i 43-latka odpowiedzialnych za kradzież znaleźli w pobliskim lesie.

- Mężczyźni tłumaczyli, że dokonali kradzieży, gdyż byli głodni. Pragnienie najwyraźniej doskwierało im równie mocno, bowiem artykuły spożywcze postanowili zapić skradzionym wcześniej piwem - informuje policja.

Za popełnione wykroczenie mężczyznom grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Gość18.08.2013 22:44

byłoby mniej golasów gdyby państwo nie kradło. Przykładowo można byłoby legalnie zarobić parę groszy sprzedając n.p. mineralną na jakimś festynie. Ale wtedy wkroczy ZUS i zażąda 1000 zł haraczu. I zamiast zysku jakiegokolwiek będą długi.

jas18.08.2013 14:14

brawo policja ależ osiągnięcie.. dziwne, że ruszyli tyłki i poszukali ich bo już myślałem że potrafią tylko zatrzymywać przypadkowych młodych ludzi do przeszukania a może akurat coś znajdziemy. NIEROBY !!!!!!!!!

zołza z zofiówki18.08.2013 7:24

Ludzie nie róbcie rabanu , przecież to okazja i warunki czynią z ludzi złodzieja .Niska szkodliwość itp.,itd. więc po co drzeć szaty na golasie To Polska właśnie nic dodać nic ująć

Pracodawca17.08.2013 19:29

A powinna być kara odpracowania strat dołączając do wyliczeń działania policji i straty moralne pracowników sklepu. Mam dla nich zajęcie. Płace 3zł za godzinę porządnej sprawnej efektywnej pracy. Dostaną zupę za 2 zł a 1 zł odprowadzę na konto sklepu i policji. Po 3 miesiącach pracy opracują sklep. Za następne 6 miesięcy pokryją koszty policji. Każde opóźnienie w wykonaniu pracy to dodatkowe koszty gdyż będą to moje straty.

only17.08.2013 11:05

zamiast pisać o tych mieszkaniach przypomnijcie sobie program PO: Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty, zlikwidujemy NFZ, Uprościmy podatki ? wprowadzimy podatek liniowy z ulgą, prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych, sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce, to tylko niektóre obiecanki, bo było jeszcze o obniżeniu podatków (a wzrosły), wprowadzenie euro w 2011, obniżenie bezrobocia (a wzrosło), reforma emerytalna (która sprowadziła się do zmiany wieku emerytalnego z 55 na 67 lat) i inne cuda.

only17.08.2013 10:49

Polska krajem opiekuńczym? Chyba kpisz, w Polsce już nawet za leczenie trzeba płacić. Teoretycznie część zabiegów albo badań jest w ramach ubezpieczenia, ale w praktyce nie ma miejsc, odległe terminy itd., w efekcie każdy woli zapłacić. Jak ta "opiekuńczość" ma się do krajów zachodnich typu UK czy Szwecja gdzie kobieta w ciaży ma wszystkie leki za darmo, mieszkanie, jeśli potrzebuje, a bezrobotny moze zapłacić wszystkie rachunki, najeść się i jeszcze pojechać na wycieczkę?
W Polsce nie ma żadnego socjału.

Marek17.08.2013 8:20

Only, wzrostem zadłużenia płacimy za to, że Polska stała się krajem opiekuńczym. W Polsce nie ma frajerów, w Polsce są tylko ofiary rządu. Nawet jeżeli ludzie topią pieniądze w podejrzanych interesach np. Amber Gold, lub przegrają w trzy karty, to żądają , żeby straty pokryto im z budżetu. Polak się nie ubezpiecza, bo to przecież państwo powinno odbudować mu dom, naprawić dach itd. Ile tzw. matek samotnie wychowujących dziecko nawet nie myśli o podjęciu pracy, tylko udoskonala sposoby pozyskiwania kasy z budżetu państwa? Poza tym, żeby wykorzystać fundusze z UE, należało wyłożyć własną kasę. Nie lubimy płacić podatków, ale co raz więcej żądamy od państwa.

Pokaż wszystkie opinie (21)