Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 sierpnia 2013

Zaginiony 41-latek sam zgłosił się na policje

Zaginiony 41-latek sam zgłosił się na policje
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Prawie dziesięć dni trwały poszukiwania 41-letniego Sebastiana Urbańczyka, który zaginął 8 sierpnia. W minioną sobotę poszukiwany sam zgłosił się na policję.

Mężczyzna po raz ostatni był widziany, kiedy wychodził ze swojego domu 8 sierpnia około godziny 8:00 rano. Wziął wtedy ze sobą dokumenty i najpotrzebniejsze rzeczy. Policja jego poszukiwania ogłosiła na swojej stronie internetowej w ubiegłą środę.

W nocy 17 sierpnia mężczyzna sam zgłosił się na komendę i powrócił już do miejsca swojego zamieszkania. Policja nie informuje, jaki był powód zniknięcia mężczyzny, gdzie przebywał oraz co się z nim w tym czasie działo.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość21.08.2013 15:23

Normalni obywatele? Nienormalni, policjanci, sędziowie, strażacy, lekarze i pozostali również płacą. Skończcie się użalać, bo podatki płacą wszyscy, nie tylko biedni jastrzębianie.

Prawdomowny20.08.2013 14:37

Skoro caly i zdrowy to niech teraz zwraca do skarbu panstwa calkowite koszty poszukiwan jakie byly prowadzone. Kolejny alkus poszedl w tane a za wszystko placa normalni obywatele..

jas20.08.2013 12:06

niestety tak czasami bywa w przykopalnianych barach często mają miejsce zaginięcia

ksandreas19.08.2013 15:33

zbychu gadalem ci dzwon a ty tylko chlac...

bzzzzz19.08.2013 10:16

Poniosła go impreza :)