Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 sierpnia 2013

Potrącenie pieszego na ulicy Cieszyńskiej

Potrącenie pieszego na ulicy Cieszyńskiej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend w Jastrzębiu doszło do groźnego wypadku. Kierowca jadący z nadmierną prędkością potrącił 49-letniego mężczyznę. W wyniku obrażeń jastrzębianin trafił do szpitala.

Wypadek miał miejsce na ulicy Cieszyńskiej w sobotnie popołudnie. Według relacji świadków 61-letni kierowca jadący renault megane na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na ścieżkę rowerową potrącając pieszego.

- W wyniku zdarzenia poszkodowany został 49-latek, który z ciężkimi rozległymi obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala. Stan zdrowia jastrzębianina określany jest przez lekarzy jako stabilny - informuje jastrzębska komenda.

Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość19.08.2013 16:42

dla rowerzysty po piwku - więzienie, bo może się przewrócić i sobie kolana odrapać, dla pirata - potencjonalnego zabójcy, przekraczającego dozwoloną szybkosć - mandat....

Gość19.08.2013 16:11

znając polski idiotyzm, winnym będzie pieszy, bo po ścieżce rowerowej szedł...

bad19.08.2013 15:32

wiecej patroli oznakowanych i nie oznakowanych wysokie kary dla wariatow i problem powinien po pewnym czasie sam sie rozwiazac.Ale komu by sie chcialo ???

Kierowca19.08.2013 13:24

61 latek a głupi.