Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
19 sierpnia 2013

Pracowita niedziela jastrzębskiej Straży Pożarnej

Pracowita niedziela jastrzębskiej Straży Pożarnej
Zdjęcie archiwalne
fot. Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju

Straż pożarna miała w niedzielę dwie poważne interwencje. Obie miały miejsce wieczorem. Najpierw strażacy gasili pożar domu jednorodzinnego, a następnie ogień w lesie.

Pierwsza interwencja miała miejsce około godziny 19:30 na ulicy Żwirki i Wigury, gdzie spłonął dom jednorodzinny. W interwencji udział brały trzy zastępy. Akcja gaśnicza trwała półtorej godziny. W wyniku pożaru uszkodzona została konstrukcja dachu. Straty wyceniono na 15 tysięcy złotych. Budynek był pustostanem, nikogo nie było w środku.

Następna interwencja miała miejsce na ulicy Jagiełły. Około godziny 23:00 doszło tam do pożaru lasu. Ogień objął teren o powierzchni 100 metrów kwadratowych. W wyniku pożaru spłonęły trzy drzewa - jedno trzeba było wyciąć, ponieważ istniało zagrożenie, że się przewróci. Na miejscu interweniowały dwa zastępy, a sama akcja trwałą dwie godziny. Przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia lub podpalenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!