Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 sierpnia 2013

Herb Jastrzębia-Zdroju trafi na stroje siatkarzy

Herb Jastrzębia-Zdroju trafi na stroje siatkarzy
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

W przyszłym sezonie kibiców Jastrzębskiego Węgla czekają liczne zmiany nie tylko w składzie klubu. Jedną z nich ma być pojawienie się na strojach siatkarzy herbu miasta. Poformował o tym na konferencji prasowej prezes klubu Zdzisław Grodecki.

Konferencja prasowa odbyła się w poniedziałek w siedzibie klubu. Obecni na niej byli prezes Grodecki, trener Lorenzo Bernardi, kapitan drużyny Michał Łasko, a także nowi zawodnicy Alen Pajenk, Dima Filippov i Thomas Jarmoc.

Jedną ze zmian, jakie czekają fanów pomarańczowej ekipy to m.in. otwarty trening z udziałem kibiców. Kolejną atrakcją ma być także konkurs, w którym kibice JW będą mogli wygrać samochód marki Nissan Note. Przez cały sezon fani pomarańczowych będą mogli wysyłać SMS-owe zgłoszenia, spośród nich na koniec sezonu wylosowany zostanie ten SMS, który wygra samochód. Jastrzębski Węgiel planuje też produkcję swojej wody mineralnej. Woda produkowana będzie przez zakład ELA w dwóch wariantach gazowanym i niegazowanym. Nie wiadomo jeszcze gdzie będzie można ją kupić.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostały również nowe stroje zawodników. Prezes Grodecki zapewnił także, że zostanie na nich umieszczony herb miasta. Prawdopodobnie w tym sezonie znajdzie się on na spodenkach siatkarzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
do Wiadomo do kogo!!!.23.08.2013 17:16

jesteś strasznie ograniczony ;)

Fan22.08.2013 14:40

Wreszcie prezes poszedł po rozum do głowy i ugiął się pod protestem kibiców,lepiej pózno niz wcale no ale długo czekaliśmy...

Gość21.08.2013 23:01

MOSiR to jest z funduszy miasta finansowany.

@wiadomo do kogo21.08.2013 21:05

Koledze chodziło o pozdrowienia do normalnych kibiców,ale zresztą nic nie wiecie to się nie będe kłócić,a poza tym MOSIR Współpracuje z GKS-em:)

fanka zespołu21.08.2013 19:49

powodzenia w sezonie

Wiadomo do kogo!!!.21.08.2013 10:22

"Pozdro dla prawdziwych kibiców GKS 1962 Jastrzębie !"

Dla tych wandali co malują po przystanka i murach. kibice GKS 1962 Jastrzębie !" -to nie wychowane smarkacze, że nie napisze - debile.

Gość21.08.2013 10:16

Kamil Glik jest wychowankiem MOSiRu, a nie GKS. A poza tym chodziło o to, ze niska klasa rozrywkowa to mniejsze wymagania co do zawodników. Gdyby GKS grał w ekstraklasie to wychowanków byłoby niewielu.

Pokaż wszystkie opinie (19)