Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 sierpnia 2013

18-latek zatrzymany z marihuaną na osiedlu Gwarków

18-latek zatrzymany z marihuaną na osiedlu Gwarków
fot. sxc.hu

We wtorek policjanci zatrzymali 18-latka, który miał przy sobie woreczek z marihuaną. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę nerwowym zachowaniem.

Do zatrzymania doszło wieczorem 20 sierpnia. W trakcie patrolowania osiedla Gwarków funkcjonariusze zwrócili uwagę na grupkę młodych mężczyzn, którzy gdy zauważyli patrol zaczęli się zachowywać nienaturalnie. Policjanci przystąpili do legitymowania zebranych, w trakcie którego okazało się, że najstarszy z nich ma przy sobie woreczek z zielono-brązowym suszem. Badanie testerem narkotykowym ujawniło, że w należącym do 18-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju woreczku znajduje się marihuana.

- Młody jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Maksymalna kara, jaką ustawodawca przewiduje za to przestępstwo wynosi 3 lata - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Natura25.08.2013 20:34

Wszyscy przeciwnicy legalizacji marihuany kiedys jak bedzie dostepna medyczna marihuana beda na kolanach prosic o te cudowne lekarstwo w przypadku swojej czy kogos z rodziny choroby.

.22.08.2013 15:06

BRAWO! Złapano kolejnego groźnego przestępcę

hej22.08.2013 11:30

Będzie to legalne, posiadanie małych ilości, było legalne jakieś 10 lat temu i znowu będzie, bo łapanie łebków (a nie dilerów) nie ma sensu, więzienia się przepełniają i zupełnie niegroźnych palaczy trawy produkuje się przestępców, co nie ma sensu.
Na dzień dzisiejszy ten kraj jest chorym krajem.

Gość22.08.2013 10:19

tylko że ćpanie w tym kraju nie jest i nie będzie legalne. także ćpuny FUCK OFF.

do do mk22.08.2013 10:12

proszę - z dzisiejszej prasy:
"Alkohol i tytoń szkodzą bardziej niż marihuana, ale to za nią trafia się do więzienia. "
""30 tys. zgonów rocznie po alkoholu, zaś po marihuanie - zero. "

do do mk22.08.2013 9:35

To tak jakby powiedzieć, ze każdy kto zaczyna od papierosów to kończy na denaturacie.
Notabene alkohol to też narkotyk i to bardzo silnie uzależniajacy i bardzo niebezpieczny dla zdrowia, dużo bardziej niż ta nieszczęsna trawka.

do mk22.08.2013 9:06

wszyscy wiedzą, że patologia zaczyna się od trawki, potem mocniejsze narkotyki, kradzieże, wynoszenie wszystkiego z domu by mieć na działkę. także dobrze, że jest szansa młodemu uratować życie, by nie spadł na dno

Pokaż wszystkie opinie (18)