Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 sierpnia 2013

Pijany kierowca ciężarówki ruszył w trasę

Pijany kierowca ciężarówki ruszył w trasę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Prowadzenie samochodów na podwójnym gazie jest problemem nie tylko wśród kierowców samochodów osobowych. W środę policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który kierował ciężarówką.

W środę, 21 sierpnia, policjanci wydziału drogowego w trakcie służby zatrzymali do rutynowej kontroli ciężarówkę na ulicy Wyzwolenia. Po przebadaniu alkomatem kierującego nią 54-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego wyszło na jaw, że wsiadł on za kierownicę mając we krwi blisko dwa promile.

Za jazdę po pijanemu odebrane zostanie mu prawo jazdy. Ponadto mężczyzna może trafić do więzienia nawet na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
xxx22.08.2013 14:50

SWD

media22.08.2013 12:17

Prowadząc tak duży pojazd o solidnej masie będąc na podwójnym gazie powinien być sądzony jako przestępca. Z drugiej strony nie rozumiem... Co weekend słyszymy, że w Polsce tyle i tyle nietrzeźwych osób złapano za kierownicą. Gdyby zsumować wszystkie lata to okazało by się, że statystycznie połowa mieszkańców Polski ma zabrana lub miała zabrane prawo jazdy, a samochodów wcale nie ubywa, a mam wrażenie, że wciąż przybywa. Piłeś? Nie jedź!