Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
22 sierpnia 2013

Spotkanie z dietetyczką w Urzędzie Miasta

2 września w sali obrad Rady Miasta odbędzie się wykład dotyczący diety i jej wpływu na samopoczucie, a także stanu zdrowia osób w trzecim i czwartym wieku.

Wykład zaplanowany jest na poniedziałek 2 września. Poprowadzi go dietetyk Alina Bilińska. Zajęcia odbędą się w Sali 129A Urzędu Miasta. W spotkaniu pt. "Dieta i jej znaczenie dla osób trzeciego i czwartego wieku" udział mogą wziąć seniorzy, osoby opiekujące się nimi, a także wszyscy zainteresowani tym tematem. Organizatorem spotkania jest Rada ds. Seniorów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Spotkanie dla pań o diecie, zdrowiu i urodzie Spotkanie dla pań o diecie, zdrowiu i urodzie

Jak skomponować zdrowy posiłek przed porannym treningiem? Jak skomponować zdrowy posiłek przed porannym treningiem?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!