Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 sierpnia 2013

Zakończyli libację alkoholową na komisariacie

Zakończyli libację alkoholową na komisariacie
fot. sxc.hu

Po libacji alkoholowej, mężczyzna zniszczył drzwi do mieszkania sąsiadki i dopuścił się kradzieży. 35-latek i jego 11 lat młodsza partnerka tego samego dnia wylądowali w policyjnym areszcie.

We wtorek, 20 sierpnia, w godzinach popołudniowych na terenie jednego z bloków socjalnych musiała interweniować policja. Powodem wezwania była kradzież, której po libacji alkoholowej dopuścił się jej 35-letni uczestnik. Ukradł on swojej 25-letniej sąsiadce dekoder, telefon komórkowy a także zniszczył drzwi do jej mieszkania. Kiedy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę tłumaczył on, że sprzęty tylko pożyczył. 

- Kiedy funkcjonariusze wyprowadzali zatrzymanego, jego 24-letnia partnerka chcąc odbić go z rąk mundurowych, zaczęła szarpać i uderzać jednego z nich, znieważając go przy tym wulgarnymi słowami - wyjaśnia policja.

Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów. Teraz kare wymierzy im sąd. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
zołza z zofiówki23.08.2013 9:00

.Na Zofiówce zaserwowano nam folklor w stylu slums .Znam ludzi,którzy trafili tam przez przypadek a inni to na własne życzenie.Jednym słowem Madagaskar

do Polak23.08.2013 8:07

Patologia to jest na Wiejskiej w Warszawie, gdzie okradają ten kraj a ci na manhatanie to są ofiary tej patologi.A wszyscy którzy chodzą i głosują na tą patologię to niby porządni obywatele?To jest prawdziwy obłęd!!

Polak22.08.2013 17:40

Patologie powinno sie oddzielać od normalnych ludzi a niestety jest tak że biednych sie daje na manhatan a ci pozniej maja przesr... Tam życie.

cukero22.08.2013 15:09

najważniejsze, ze nie palili narkotyków, bo to jest najgorsze.

Sprawiedliwy22.08.2013 13:49

To że im grozi kara 5 lat to wcale nie znaczy że ją dostaną. A jak dostaną to problemy codziennego życia takie jak mieszkanie i wyżywienie będą mieli rozwiązane na czas wyroku. To jest dla wielu nagroda a nie kara. Są ludzie, którzy celowo popełniają przestępstwa żeby siedzieć. Takie więzienie jak w Szerokiej to niemal ośrodek wczasowy gorszej klasy. Nie zgadzam się aby moje pieniądze wydzierane mi przez państwo szły na utrzymanie darmozjadów.

Gość22.08.2013 13:41

gorsze darmozjady niz rumuni, wysłac na kamczatke niech boksyty kopią

Gość22.08.2013 13:13

ogrodzić murem te getto.

Pokaż wszystkie opinie (10)