Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
22 sierpnia 2013

Zakończyli libację alkoholową na komisariacie

Zakończyli libację alkoholową na komisariacie
fot. sxc.hu

Po libacji alkoholowej, mężczyzna zniszczył drzwi do mieszkania sąsiadki i dopuścił się kradzieży. 35-latek i jego 11 lat młodsza partnerka tego samego dnia wylądowali w policyjnym areszcie.

We wtorek, 20 sierpnia, w godzinach popołudniowych na terenie jednego z bloków socjalnych musiała interweniować policja. Powodem wezwania była kradzież, której po libacji alkoholowej dopuścił się jej 35-letni uczestnik. Ukradł on swojej 25-letniej sąsiadce dekoder, telefon komórkowy a także zniszczył drzwi do jej mieszkania. Kiedy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę tłumaczył on, że sprzęty tylko pożyczył. 

- Kiedy funkcjonariusze wyprowadzali zatrzymanego, jego 24-letnia partnerka chcąc odbić go z rąk mundurowych, zaczęła szarpać i uderzać jednego z nich, znieważając go przy tym wulgarnymi słowami - wyjaśnia policja.

Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów. Teraz kare wymierzy im sąd. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
zołza z zofiówki23.08.2013 9:00

.Na Zofiówce zaserwowano nam folklor w stylu slums .Znam ludzi,którzy trafili tam przez przypadek a inni to na własne życzenie.Jednym słowem Madagaskar

do Polak23.08.2013 8:07

Patologia to jest na Wiejskiej w Warszawie, gdzie okradają ten kraj a ci na manhatanie to są ofiary tej patologi.A wszyscy którzy chodzą i głosują na tą patologię to niby porządni obywatele?To jest prawdziwy obłęd!!

Polak22.08.2013 17:40

Patologie powinno sie oddzielać od normalnych ludzi a niestety jest tak że biednych sie daje na manhatan a ci pozniej maja przesr... Tam życie.

cukero22.08.2013 15:09

najważniejsze, ze nie palili narkotyków, bo to jest najgorsze.

Sprawiedliwy22.08.2013 13:49

To że im grozi kara 5 lat to wcale nie znaczy że ją dostaną. A jak dostaną to problemy codziennego życia takie jak mieszkanie i wyżywienie będą mieli rozwiązane na czas wyroku. To jest dla wielu nagroda a nie kara. Są ludzie, którzy celowo popełniają przestępstwa żeby siedzieć. Takie więzienie jak w Szerokiej to niemal ośrodek wczasowy gorszej klasy. Nie zgadzam się aby moje pieniądze wydzierane mi przez państwo szły na utrzymanie darmozjadów.

Gość22.08.2013 13:41

gorsze darmozjady niz rumuni, wysłac na kamczatke niech boksyty kopią

Gość22.08.2013 13:13

ogrodzić murem te getto.

Pokaż wszystkie opinie (10)