Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 sierpnia 2013

Wypadek w kopalni Jas-Mos. Ranny górnik w szpitalu

Wypadek w kopalni Jas-Mos. Ranny górnik w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę w kopalni Jas-Mos miał miejsce wypadek. Ranny został górnik pracujący przy kombajnie. Został natychmiast przewieziony do pobliskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 21 sierpnia na kopalni Jas-Mos. Podczas włączania kombajnu pękł wąż magistrali wodnej, która dostarcza wodę maszynie. Strumień wody uderzył 44-letniego górnika w głowę. Mężczyzna z poważnymi uszkodzeniami prawej gałki ocznej musiał zostać przewieziony do szpitala. Ranny kombajnista jest doświadczonym górnikiem pracującym w zawodzie od 24 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy Level jastrzębskiego górnictwa Nowy Level jastrzębskiego górnictwa

JSW: Bezpieczeństwo i zwiększenie efektywności JSW: Bezpieczeństwo i zwiększenie efektywności

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
KWK PNIÓWEK25.08.2013 20:42

Okulary/google to wymysł bhpowców a w temperaturze 35 stopni leje się pot z czoła, pyli się jak cholera więc samo od siebie jest wiadome że widoczność jest zerowa po 30 sekundach ! także to mogło przydażyć się każdemu. Współczuję i życzę zdrowia!

katrin25.08.2013 20:26

jak najwiecej zdrowka dla rannego gornika.zycze Panu z calego serca jak najszybszego powrotu do zdrowia,udanych operacji.miejmy nadzieje ze nie straci wzroku

górnik 23.08.2013 20:15

ciśnienie jest takie w magistrali ze nawet mogą ci gogle nie pomóc, nie wygodnie jest robić w okularach to fakt ,ale pech to pech. zdrowia życzę koledze.

Gość23.08.2013 17:11

pracuj se w googlach czucbku to zobaczysz

Gość23.08.2013 14:59

a gdzie google ochronne miał...