Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Queens Chicken
23 sierpnia 2013

W piątek policjanci skontrolują pieszych

W piątek policjanci skontrolują pieszych
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

23 sierpnia w ramach akcji "Kontrola drogowa - Piesi" jastrzębscy policjanci szczególną uwagę zwrócą na zachowanie pieszych. Działania potrwają 8 godzin.

Akcja rozpoczęła się o godzinie 10:00 i zakończy się o 18:00. Funkcjonariusze kontrolować będą obszary miasta, w których ruch pieszych jest największy. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa osób niezmotoryzowanych w ruchu drogowym.

- Stróże prawa będą zwracać szczególną uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do niechronionych użytkowników ruchu drogowego, ale też bacznie się przyglądać, czy piesi nie łamią obowiązujących przepisów - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość26.08.2013 8:26

Biały00, a ty musisz zgłosić się do lekarza.

biały0024.08.2013 16:54

Jak nie za kierowców to za pieszych Rudy musi odejść !!

do sąsiad24.08.2013 16:27

raz w roku jest impreza i oczywiście musisz ględzić.Przeżyjesz. Pd Gwarkiem też mamy jakieś disko i żyjemy, chociaż decybele na całego

Sąsiad24.08.2013 11:29

Zaczęła się impra na skate parku. Puszczający muzykę katuje mieszkańców bloku sąsiadującego z tym miejsce kretyńska i bardzo głośnymi dźwiękami. Ani dzieci nie mogą zasnąć ani dorośli, którzy wrócili z pracy po nocy. Na zwrócona uwagę nie reaguje. Należało by pogonić organizatora ale nikt nie jest kompetentny. Jak zwykle.

Gość24.08.2013 8:02

Czekamy przy skrzyżowaniu Mazowieckiej i Małopolskiej i koło targowiska.

Gość23.08.2013 15:05

i dobrze wkoncu baby naucza sie ze jak jest przejscie to sie go uzywa

Do kibic23.08.2013 14:26

Niech najpierw kierowcy patrza jakie mają światło a nie człowiek wchodzi na pasy na zielonym a tu przed nim na piskach hamuje auto!!!

Pokaż wszystkie opinie (10)