Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
26 sierpnia 2013

Mieszkańcy Moszczenicy bawili się na dożynkach

Mieszkańcy Moszczenicy bawili się na dożynkach
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

W niedzielę w Moszczenicy obchodzono święto plonów. Z tej okazji na terenie OSP zorganizowana została impreza dla mieszkańców sołectwa.

Pierwsze w Jastrzębiu-Zdroju dożynki odbyły się w niedzielę w Moszczenicy. Na zorganizowanym festynie bawiły się całe rodziny. Dla dzieci przygotowano m.in. darmowe zjeżdżalnie, zamki, a także zabawę Wesołe podwórko. W trakcie imprezy wystąpił Wesoły Masorz i Przyjaciele. Na zakończenie imprezy odbyły się tańce przy muzyce zespołu Midi-dance.

Następne dożynki zorganizowane zostaną 8 września. Imprezy z tej okazji odbędą się w Borynii i Skrzeczkowicach, w Bziu, w Jastrzębiu Górnym i Dolnym, w Ruptawie oraz w Szerokiej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej

Odwołano prezesa w spółce górniczej Odwołano prezesa w spółce górniczej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!