Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 sierpnia 2013

Bili się o dziewczynę. Musiała interweniować policja

Bili się o dziewczynę. Musiała interweniować policja
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska policja zatrzymała osiem osób podejrzanych o udział w bójce. Wśród nich są mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju, a także województwa Małopolskiego.

Bójka miała miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia na osiedlu Barbary, niedaleko jednego ze sklepów spożywczych. Wezwani policjanci po przybyciu na miejsce zastali kilkuosobową grupę bijących się ze sobą mężczyzn. Po sprawdzeniu ich tożsamości okazało się, że trzech z zatrzymanych to mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju. Pozostała piątka to przyjezdni z małopolski. 

- Prawdopodobną przyczyną bijatyki był spór o względy nowo poznanej dziewczyny, w konsekwencji, którego wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 19 do 41 lat - informuje policja.

Każdy z zatrzymanych znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyznom postawione zostały już zarzuty, wszyscy przyznali się do zarzuconych im czynów. Za udział w bójce grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. O wymiarze kary zdecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
x29.08.2013 15:47

Niezłe brednie, widziałem z okna, biło się 2 panów, reszta ich rozdzielała, najstarszy po prostu stał obok

Mała Mi28.08.2013 23:54

za udział w bójce do 3 lat pozbawienia wolności.
a za jazde po pijaku (z narażeniem czyjegoś życia) do 2 lat, śmieszne.

fun28.08.2013 22:29

hahaha do trzech lat pozbawienia wolności. haha litości bo umre ze śmiechu

D ptaszyn28.08.2013 13:04

A co za różnica czy ustawka czy bicie się kilku osób na ulicy,przecież to to samo,w obu przypadkach zagrażają zyciu innym ludziom,ustawkowicze chociaż sie spotykaja w ustronnych miejscach a ci się bili przed blokiem....

ziomal; 27.08.2013 23:28

Chciałbym mieć taką wspaniałą dziewczynę i to z pierwszej reki dziwicę. A ten 41-latek to chciał ją kupić ?? a dolca ??

Son Goku27.08.2013 16:30

Dziwne prototypy chodzą dzisiaj po ulicach

ptaszyn27.08.2013 7:22

Nie widzę nic dziwnego,nie jednemu z nas na drodze do tej wymarzonej stawał jakiś przeciwnik i w różny sposób staraliśmy się go wyeliminować,tak było jest i będzie! Uważam,że decyzja sądu powinna być krótka i jednoznaczna w takim przypadku po 300,- kary za zakłócenie porządku a nie jakiś wyrok,ponieważ nie była to jakaś ,,ustawka" a zwykły romans cygański,takie jest moje zdanie. Chyba najlepiej na tym wyszła dziewica,a jaka reklama! (za reklamy również się u nas płaci)

Pokaż wszystkie opinie (11)