Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 sierpnia 2013

Zapisz się na darmowy kurs samoobrony dla kobiet

We wrześniu rusza bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Zajęcia odbywać się będą w sali lustrzanej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Straż Miejska organizuje cykl sześciu spotkań, które mają zwiększyć umiejętność samoobrony u kobiet. Pierwsza tura odbywać się będzie 17 i 24 września oraz 1, 8, 15, 22, 29 października (godzina 20:30). Planowane są także zajęcia poranne odbywające się o godzinie 11:00 w dniach 28 września 5, 12, 19, 26 października. Zajęcia potrwają  około półtorej godziny. Inauguracja kursu odbędzie się 17 września o godzinie 20:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Deklaracje uczestnictwa można składać w siedzibie Straży Miejskiej od 2 do 13 września w godz. 7:30-14:30  .

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Miasto w oku "Wielkiego Brata" Miasto w oku "Wielkiego Brata"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!