Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
28 sierpnia 2013

Uciekał po lesie z lufką do marihuany w ustach

Uciekał po lesie z lufką do marihuany w ustach
fot. sxc.hu

We wtorek policjanci patrolujący las ścigali młodego mężczyznę. Jak się okazało po zatrzymaniu, powodem jego ucieczki było posiadanie przez niego marihuany.

27 sierpnia, w trakcie patrolowania terenów leśnych, policjanci zauważyli dwóch siedzących na ziemi mężczyzn. Gdy jeden z nich zauważył, że zbliżają się do nich funkcjonariusze zaczął uciekać. 17-latek nie pobiegł jednak daleko i po krótkim pościgu został zatrzymany. 

- W ustach jastrzębianina znajdowała się metalowa lufka z marihuaną. Agresywny nastolatek nie zamierzał podporządkować się policjantom, wobec czego zmuszeni byli zastosować wobec niego siły fizycznej - wyjaśnia policja.

Za popełnione przestępstwo 17-latkowi grożą nawet trzy lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
jp armia 21.09.2013 10:51

za bake na wlasny urzytek 3 lata...-,- zaniedlugo wychodza ze sklepu z majeranem bd treba zapierdalac jak najszybciej bo jak Cie pzeszukaja i zobacza to ***** bedza w staniec Ci udowodnic ze to baka podzro .Przyznajcie sie co robiliscie na komendzie z nim co ?http://www.youtube.com/watch?v=4O07vwKMU8k 

lol03.09.2013 16:58

...

normalny03.09.2013 13:53

porozmawiasz ze mną co mi w tym przeszkadza, jak może kiedyś coś zrozumiesz i na przykład (bo ja dzieci nie mam) będziesz widział jak twoje dzieci po lasach zaćpane biegają, no chyba że będziesz je wspierał z tego powodu, że rośnie z nich banda ćpunów :)

Gość02.09.2013 15:55

miasto powinno leśniczówkę policjantom postawić, albo przynajmniej ambonę...

Gość02.09.2013 12:46

wie ktoś czy przypadkiem ta policja po lesie nie jeżdzi samochodami cywilnymi , bo ostatnio jak jechałem to jakiś samochód mnie śledził i jechał za mną aż pod dom ..

Gość31.08.2013 22:28

Kary śmierci Donald nie przywróci, bo ... się boi:D Sam by po prostu poszedł wisieć za doprowadzenie kraju do bankructwa.

biały0031.08.2013 12:03

ja bym go powiesił za to, trza zmienić prawo i przywrócić karę śmierci !! Może pan Donald sie wypowie sw kary śmierci za aż 0,2 grama !!

Pokaż wszystkie opinie (26)