Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
28 sierpnia 2013

Z trzema promilami wsiadł na jednoślad

Z trzema promilami wsiadł na jednoślad
fot. sxc.hu

Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli motorowerzystę, który nie miał na głowie wymaganego kasku. Jak się okazało, nie było to jedyne przewinienie kierowcy.

Do zatrzymania doszło 28 sierpnia na alei Jana Pawła II po godzinie 3:00 w nocy. Patrol drogówki zatrzymał mężczyznę do kontroli z powodu braku kasku. Po przebadaniu zatrzymanego alkomatem okazało się, że jest on pijany. Urządzenie wykazało u 24-latka blisko trzy promile.

- Przypominamy, że za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości grozi kara dwóch lat pozbawienia wolności. Kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę "po kielichu" powinni także liczyć się z tym, że ich lekkomyślność może kosztować czyjeś życie - apeluje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość28.08.2013 10:23

karać.. ostro karać i ostro tępić nachlaną patologię