Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 sierpnia 2013

Mężczyzna ugrzązł w stawie. Pomogli mu strażacy

Mężczyzna ugrzązł w stawie. Pomogli mu strażacy
fot. Damian Hetman

We wtorek jastrzębscy strażacy wyciągali mężczyznę, który ugrzązł w stawie. Zostali wezwani na miejsce, kiedy nie udało się go uwolnić sąsiadowi.

27 sierpnia po godzinie 13:00 przy stawie przy ulicy Lipowej potrzebna była interwencja Straży Pożarnej. Powodem wezwania było ugrzęźnięcie w mule mężczyzny. Okazało się, że wykonywał on prace w stawie hodowlanym i ugrzęzł w mule po pas. Najpierw próbował mu pomóc sąsiad, a kiedy się to nie powiodło, na miejsce postanowiono wezwać pomoc.

Razem z zastępem strażaków przybyła karetka pogotowia. Mężczyzna został obwiązany linką ratowniczą, a po wyciągnięciu znalazł się na noszach. Po przebadaniu go przez ratowników i ustaleniu, że nie wymaga on hospitalizacji, mężczyzną mógł udać się do domu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Son Goku28.08.2013 17:30

Jożin z Bażin

Gość28.08.2013 12:00

Chodzenie po bagnie bardzo wciąga...