Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
29 sierpnia 2013

­Możesz za darmo polatać paralotnią nad Beskidami

­Możesz za darmo polatać paralotnią nad Beskidami
fot. Skyrunning Polska

Jastrzębskie Stowarzyszenie Skyrunning Polska zaprasza mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic na nieodpłatne paralotniarskie spotkania w czeskich i polskich Beskidach.

Celem spotkań jest poszerzenie wiedzy paralotniarzy na temat terenów znajdujących się w pobliżu Jastrzębia-Zdroju. W trakcie kursu przećwiczyć będzie można starty, a także poranne i wieczorne loty motorowe. Udział wziąć w niej mogą piloci chcący doskonalić swoje umiejętności oraz widzowie, którzy chcą spróbować samodzielnych startów i lotów w tandemie.

Kurs organizowany jest w ramach partner projektu "Czesko - Polski Paragliding w Beskidach", którego jastrzębskie stowarzyszenie jest partnerem.

Pierwsze zajęcia odbyły się już na Łysej Górze. Następne spotkania planowane są w Skrzyczne, Prasziwie-Czupel oraz na Czantorii.

Chętnie mogą się zgłaszać na stronie paragliding-beskidy.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianin zdobył złoto w paralotniarstwie Jastrzębianin zdobył złoto w paralotniarstwie

Paralotniarz nad miastem. Czy doszło do wypadku? Paralotniarz nad miastem. Czy doszło do wypadku?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!