Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
29 sierpnia 2013

Pijana kobieta zaatakowała swojego partnera

Pijana kobieta zaatakowała swojego partnera
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę wieczorem jastrzębscy policjanci interweniowali na terenie osiedla Przyjaźń. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która napadła na swojego partnera.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 19:00 w jednym z mieszkań na terenie osiedla Przyjaźń. Nietrzeźwa 32-latka, podczas pijackiej sprzeczki rzuciła w swojego partnera doniczką. Następnie kobieta zaczęła go szarpać i grozić mu pozbawieniem życia.

W stosunku do wezwanych na miejsce policjantów kobieta także była agresywna. Funkcjonariusze odprowadzili ją do policyjnego aresztu.

- Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie dwa promile. Sytuację rodziny będzie od teraz monitorować dzielnicowy z tego rejonu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
biały0031.08.2013 3:31

Też słyszałem o tej dziewczynce podobno na torach odebrał jej dziewictwo !! 14 lat ciekawe co na to rodzice !!

Gość30.08.2013 17:00

ta młoda dziewczynka powiedziała rodzicom że ten stary zwyrodnialec ją zgwałcił chociaż tego sama chciała. Sprawa na policji ponieważ miała 14 lat a od 15 można robić to legalnie

Gość30.08.2013 15:50

tak dla wszystkich tylko reke wyciągać a oni tylko czekają aby coś ukraść zabić i zgwałcić a co z 14 latka z przyjazni uprawiającą sex z 28 latkiem ?

Były Mieszkaniec 30.08.2013 13:01

Nie odgrodzić tylko pomóc, zainteresować się szczególnie dziećmi. Alkoholików oddać na terapię. To spowodowało brak pieniędzy i nie branie tych ludzi pod uwagę.

ziomek29.08.2013 23:30

patologia taka tylko na przyjazni

Tobiasz29.08.2013 19:05

Przyjażń to jeszcze gorsze getto niż manhhatan....

viki29.08.2013 18:27

W mieście tyle się dzieje, teraz było od imprezy do imprezy, a tu tylko jakbym czytał kronikę kryminalną, to samo co na stronie policji.

Pokaż wszystkie opinie (10)