Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
30 sierpnia 2013

Remis GKS-u 1962 Jastrzębie z GTS Bojszowy

Remis GKS-u 1962 Jastrzębie z GTS Bojszowy
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę odbyło się przełożone z soboty spotkanie 3. kolejki z drużyną GTS Bojszowy. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Gra była wyrównana. Jastrzębianie nie potrafili jednak skutecznie zakończyć akcji. Dodatkowym utrudnieniem była gra w dziesiątkę, kiedy to po dwóch żółtych kartkach z boiska zejść musiał Piotr Bula.

Kolejny mecz odbędzie się w sobotę z Podlesianką Katowice.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Stadion Miejski jednym z najbrzydszych w Polsce? Stadion Miejski jednym z najbrzydszych w Polsce?

GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0 GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do myszy z dołu01.09.2013 19:00

Może najpierw załącz mózg a pózniej coś pisz dziecinko,jak mozna po 4 kolejce mówić że awansu nie będzie,tylko pomarańcza tak może mówić.....
Bojszowy wygrały w sobotę w Pszczynie z byłym liderem ligi 1-0 i będą sie liczyli w walce o awans,jak narazie jeszcze meczu nie przegrali no ale co ty możesz o tym wiedziec jak twoje pojęcie o piłce jest zerowe.....

copACABana do pazia poniżej31.08.2013 15:07

A dlaczego miał bym być pomarańczką? bo patrze na życie realnie? Nigdy nie byłem na siatkówce, ale za to byłem w Bojszowach w przeciwieństwie do ciebie dziewczynko i filmowałem z 30 cm twarz kundla, który szukał prowokacji. Więc weź głęboki oddech i zaciśnij zwieracze.

Do farmera poniżej30.08.2013 17:36

Lepiej popatrz na swoje pomarańczki i wyciągnij słomę z butów!Znowu macie najsilniejszy skład w historii klubu i będzie złoto???Śmiechu warte.

copACABana30.08.2013 10:20

Zaczęło się. AWANSU NIE BĘDZIE !!!!!! Wybijcie to sobie z głowy. Pastuchy i rolnicy z Bojszów pokazały , że wielkie gwiazdy z Jastrzębia są do ogrania.