Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
2 września 2013

Włamywacze wpadli, bo pili w okradzionym domu

Włamywacze wpadli, bo pili w okradzionym domu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

30 sierpnia starsza kobieta nakryła w swoim domu dwóch złodziei. Przyłapała ich, kiedy po dokonaniu kradzieży odpoczywali, pijąc szampana w jej kuchni.

Do zdarzenia doszło w piątek, po północy, w jednym z domków jednorodzinnych. Wracająca z pracy kobieta zauważyła w swoim oknie światło. W kuchni zastała dwie obce osoby. Jak ustalili policjanci, 36-letnia kobieta i 44-letni mężczyzna, dostali się do domu przez okno kuchenne, które wybili stojącym na zewnątrz garnkiem.

Włamywacze najpierw przeszukali dom i ukradli ze szkatułki złotą biżuterię, a następnie świętowali swój sukces, pijąc w kuchni szampana.

- Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Tłumaczyli, że włamali się do domu, bo nie mieli gdzie spędzić nocy - informuje policja.

Za kradzież z włamaniem mogą oni trafić do więzienia na 10 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Artur02.09.2013 17:09

Ja tam byłem ćpanie tez było

cukero02.09.2013 11:51

Dobrze, ze pili, a nie ćpali, bo ćpanie jest nielegalne

mieszkanka02.09.2013 11:41

Takie rzeczy tylko w Jastrzębiu.