Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 września 2013

PEC kończy modernizację sieci ciepłowniczej

PEC kończy modernizację sieci ciepłowniczej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na większości ulic zakończono już roboty w ramach modernizacji sieci ciepłowniczej. Teraz rozpoczną się prace mające przywrócić teren do stanu sprzed rozpoczęcia remontu.

Prace rozpoczęły się pod koniec maja i objęły tereny biegnące wzdłuż Alei Piłsudskiego. Modernizacja sieci ciepłowniczej jest już prawie zakończona. Na początku września zaczęły się prace porządkowe. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zgodnie z umową, do 31 października musi przywrócić tereny na których wykonywało prace, do stanu w jakim były przed rozpoczęciem modernizacji.

PEC prowadziło prace nad siecią ciepłowniczą na długości od osiedla Zofiówka do pawilonów przy Alei Piłsudskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
only06.09.2013 12:57

trawniki się powinno robić wtedy gdy zapowiadane są długotrwałe opady, a w Jastrzębiu często jest tak, ze coś wykopią, zakopią, potem sypną nasionami w środku lata i wyrastają ze 3 kępki trawy, a poza tym mlecze i różne inne badziewie.

Gość06.09.2013 11:16

a rachunki 15 zł do góry za ogrzewanie, ciekawe czy pracodawcy i tusk to uwzględnią?

only06.09.2013 9:03

trawę posiać nie wystarczy, to nie takie proste, trawa musi mieć wilgoć, żeby wyrosła, a jak jest sucho to zamiast trawy rosną chwasty.

Do fgh06.09.2013 8:03

Podobno szerokopasmowy internet był za szeroki i nie zmieścił się w drzwiach urzędu.

Gość06.09.2013 0:34

no wlasnie szkoda trawnikow, lepiej marznac cala zime a zeby trawniki byly, 50 lat temu nie bylo tu zadnego trawnika, wiec chyba nie problem je odnowic, wystarczy trawe posiac

fgh05.09.2013 19:54

a jak jest z tym rozprowadzaniem szerokopasmowego internetu, zaczęli to robić czy skończyli? Ma ktoś jakieś info na ten temat?

t05.09.2013 13:38

szkoda tych trawników i krzaków.