Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
5 września 2013

PEC kończy modernizację sieci ciepłowniczej

PEC kończy modernizację sieci ciepłowniczej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na większości ulic zakończono już roboty w ramach modernizacji sieci ciepłowniczej. Teraz rozpoczną się prace mające przywrócić teren do stanu sprzed rozpoczęcia remontu.

Prace rozpoczęły się pod koniec maja i objęły tereny biegnące wzdłuż Alei Piłsudskiego. Modernizacja sieci ciepłowniczej jest już prawie zakończona. Na początku września zaczęły się prace porządkowe. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zgodnie z umową, do 31 października musi przywrócić tereny na których wykonywało prace, do stanu w jakim były przed rozpoczęciem modernizacji.

PEC prowadziło prace nad siecią ciepłowniczą na długości od osiedla Zofiówka do pawilonów przy Alei Piłsudskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Magistrat chce kupić  budynek dla PUP Magistrat chce kupić budynek dla PUP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
only06.09.2013 12:57

trawniki się powinno robić wtedy gdy zapowiadane są długotrwałe opady, a w Jastrzębiu często jest tak, ze coś wykopią, zakopią, potem sypną nasionami w środku lata i wyrastają ze 3 kępki trawy, a poza tym mlecze i różne inne badziewie.

Gość06.09.2013 11:16

a rachunki 15 zł do góry za ogrzewanie, ciekawe czy pracodawcy i tusk to uwzględnią?

only06.09.2013 9:03

trawę posiać nie wystarczy, to nie takie proste, trawa musi mieć wilgoć, żeby wyrosła, a jak jest sucho to zamiast trawy rosną chwasty.

Do fgh06.09.2013 8:03

Podobno szerokopasmowy internet był za szeroki i nie zmieścił się w drzwiach urzędu.

Gość06.09.2013 0:34

no wlasnie szkoda trawnikow, lepiej marznac cala zime a zeby trawniki byly, 50 lat temu nie bylo tu zadnego trawnika, wiec chyba nie problem je odnowic, wystarczy trawe posiac

fgh05.09.2013 19:54

a jak jest z tym rozprowadzaniem szerokopasmowego internetu, zaczęli to robić czy skończyli? Ma ktoś jakieś info na ten temat?

t05.09.2013 13:38

szkoda tych trawników i krzaków.