Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 września 2013

Rodzeństwo okradło lombard. Wzięli dwie komórki

17-latek wraz ze swoją 14-letnią siostrą ukradli z lombardu dwa telefony komórkowe. Policjanci złapali tylko nieletnią dziewczynę. Brat zatrzymanej osobiście zgłosił się do komendy.

Wczoraj przed godziną 13:00, policjanci udali się do lombardu, znajdującego się w centrum Jastrzębia-Zdroju, w którym doszło do kradzieży telefonów komórkowych. Sprzedawca rozpoznał jednego ze złodziei, następnie podał mundurowym rysopisy, dzięki czemu policjanci szybko odnaleźli  dziewczynę. Jej brat, wiedząc że jest poszukiwany, sam zgłosił się na policję.

Za kradzież oboje poniosą konsekwencje przed sądem. 17-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności, z kolei o losach jego siostry zdecyduje sąd rodzinny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Czekam07.09.2013 8:24

piestokotrobilzdiejcia, skoro tak popierasz złodziejstwo to podaj swój adres, wpadniemy z kolegami.

piestokotrobilzdiejcia06.09.2013 18:48

jakbyś nie miał za co przeżyć to co byś zrobił wyszedł żebrać na ulice czy wzioł sprawy w swoje ręce , są ludzie w JASTRZĘBIU !! co nie mają co do gara włożyć ,mógł to być ojciec+30lat zamiast tego 17 latka i co dalecj by takie komenty leciały jak politycy w hu*A leca to co my nie możemy ludzie wyjdzicie na ulice

Piotr06.09.2013 12:33

Znowu prześladowanie, niewinnych, kochanych dzieci. Czekam na wpisy obrońców, bo przecież w Jastrzębiu młodzież nie ma co robić.

cuk(i)ero06.09.2013 11:46

poucinać łapska