Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 września 2013

Prawnicy spotkają się z pracownikami JSW

Prawnicy spotkają się z pracownikami JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

14 września na terenie kina Centrum zorganizowane zostanie spotkanie z prawnikami. Mogą na nie przyjść osoby, które nie otrzymały akcji z powodu niezgłoszenia w terminie swojego udziału w prywatyzacji firmy.

W sobotę, 14 września o godzinie 11:00, odbędzie się spotkanie z prawnikami z Kancelarii Adwokackiej, Adwokat Magdaleny Kuśmierskiej. W kinie Centrum omawiane będą sprawy związane z realizacją roszczeń pracowników Spółki, którzy nie otrzymali akcji JSW. 

Poruszone będą, m.in. problemy przedawnienia, pozwy o odszkodowanie oraz możliwości wystąpienia do sądu przeciwko Skarbowi Państwa i JSW. Spotkanie organizuje poseł Grzegorz Matusiak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zanotowała wzrost kosztów JSW zanotowała wzrost kosztów

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!