Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
9 września 2013

17-latek na motocyklu spowodował wypadek

17-latek na motocyklu spowodował wypadek
fot. Wojciech Dzieńkowski

8 września doszło do zderzenia motocyklu z samochodem osobowym. Do szpitala trafił kierujący motocyklem chłopak. Prawdopodobną przyczyną była nadmierna prędkość.

W niedzielę po godzinie 12:00, na ulicy Podhalańskiej doszło do zderzenia motocyklu marki Yamaha z samochodem osobowym. Jak ustaliła policja, 56-letnia jastrzębianka kierująca suzuki zatrzymała się, żeby przepuścić przechodniów na przejściu dla pieszych. 17-letni motocyklista nie dostosował swojej prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał w tył samochodu.

Jako pierwsza na miejsce zdarzenia przybyła straż pożarna, która udzieliła pomocy poszkodowanemu. Motocyklista ze złamaną prawą ręką i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

17-latek posiadał prawo jazdy A1. Jeszcze nie otrzymał mandatu za spowodowanie kolizji, ale policja może go wystawić do 14 dni od daty zdarzenia. Aktualnie prowadzone są czynności wyjaśniające.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Gość10.09.2013 14:19

Moc silnika większa od IQ.

ed max10.09.2013 9:12

zdarza się

Polak10.09.2013 4:52

Niech się cieszy że to tylko tak się skończyło.Coraz więcej jest popisujących się na motorach,jestem pewien że jechał za szybko.

znawca_tematu09.09.2013 22:56

W... : hahaha :) Nikt specjalnie zazwyczaj nie wpieprza się rozpędzonym motorem w samochód. Robią to najczęściej głupcy z pogardą i brakiem szacunku do innych. Brak szacunku do samego siebie u takich osób jest mniej istotny, a właściwie nie ważny. Dobrze, że złamał tylko rękę, ale stawać w obronie tego imbecyla, to dopiero głupota.

goście09.09.2013 22:45

chłopak wjełach w to auto gdy kobieta już była w połowie przejścia dla pieszych więc to zdecydowanie jego wina a nie osoby która kierowała autem

gość209.09.2013 22:43

chłopak nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, nie zachował odpowiedniej odległości i przez to czeka go proces i solidny mandat ...następnym, razem może bardziej się skupi na jeździe a tymczasem niech wraca do zdrowia

W...09.09.2013 19:38

**** ale wy jestescie wszyscy chamscy i wredni co to za komentarz ,, szkoda ze tylko rękę zlamal ,, ludzie pomyscie zanim napiszecie ;/ na pewno nie zrobil tego specjalnie :0

Pokaż wszystkie opinie (16)