Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 września 2013

W Parku Zdrojowym odbędzie się Festyn Zdrowia

W Parku Zdrojowym odbędzie się Festyn Zdrowia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę, w parku przy ulicy Witczaka odbędzie się Festyn Zdrowia. W jego trakcie można będzie wykonać darmowe badania laboratoryjne i diagnostyczne.

15 września, na terenie Parku Zdrojowego, w godzinach od 15:00 do 18:00 odbędzie się Festyn Zdrowia. W trakcie imprezy można będzie bezpłatnie wykonać badania, m.in. poziomu cukru we krwi, cholesterolu, ciśnienia tętniczego czy spirometryczne. Na terenie festynu swoje stoiska będą mieli lekarze, u których zasięgnąć będzie można porady zdrowotnej. Odbędą się także pokazy ratownictwa oraz wystawa sprzętu medycznego. Na scenie pojawi się zespół "Omen Band".  W trakcie festynu ochotnicy będą mogli honorowo oddać krew.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

43-letni jastrzębianin walczy o życie 43-letni jastrzębianin walczy o życie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Toni09.09.2013 16:04

Bardzo dobry pomysl z tymi niedzielnymi imprezami w parku,tylko szkoda że tam jest tak mało miejsca bo ludzi jest multum...

cukero09.09.2013 12:33

Przydałoby się dać każdemu po secie dobrej wódki dla zdrowotności.