Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 września 2013

W nocy wandale wdarli się na Stadion Miejski

W nocy wandale wdarli się na Stadion Miejski
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek nad ranem jastrzębscy policjanci aresztowali wandali na terenie Stadionu Miejskiego. Zatrzymani to 16 i 23-latek. Młodszy z nich był pijany.

9 września nad ranem policjanci interweniowali na Stadionie Miejskim. Powodem ich wezwania było wejście na stadion dwóch mężczyzn, którzy rozbijali butelki i zaśmiecali teren obiektu. Na prośbę dozorcy, aby przestali, mężczyźni wyzwali go i uciekli. Policjanci odnaleźli podejrzanych na terenie skate parku przy ulicy Turystycznej.

Straszy z zatrzymanych to 23-letni jastrzębianin, który za zaśmiecanie został ukarany mandatem. Drugi z zatrzymanych, 16-latek, trafił do komendy po tym jak funkcjonariusze wyczuli u niego alkohol.

- Po sprawdzeniu stanu trzeźwości nastolatka okazało się, że miał on w organizmie ponad promil. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Olej10.09.2013 22:36

Nie kibice, tylko kibole. To kolosalna różnica tak jak kabel i kibel

łóó10.09.2013 16:31

Może to kibice, myśleli, ze jakiś mecz jest i dlatego?