Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 września 2013

Roman Foksowicz dalej przewodniczącym PO

Roman Foksowicz dalej przewodniczącym PO
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony piątek odbyło się walne zebranie członków Koła Platformy Obywatelskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W trakcie spotkania członkowie wybierali Zarząd Koła oraz przewodniczącego.

6 września odbyło się walne spotkania jastrzębskiego Koła Platformy Obywatelskiej. Członkowie wybierali nowego przewodniczącego, wiceprzewodniczących, Zarząd Koła a także delegatów, którzy wezmą udział w zjeździe Regionu Śląskiego. Na zebraniu obecny był Przewodniczący Zarządu Regionu Śląskiego, Tomasz Tomczykiewicz.

Większością głosów przewodniczącym Koła wybrany został, już wcześniej pełniący tę funkcję Roman Foksowicz. Wiceprzewodniczącymi zostali Alina Chojecka, Jolanta Grabkowska i Janusz Ogiegło.

W związku z decyzją Zarządu Regionu Śląskiego Koło Platformy Obywatelskiej jest jedyną reprezentacją PO w Jastrzębiu. Wcześniej struktura była dwuczłonowa i składała się z Koła oraz Powiatu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
etkinson12.09.2013 21:42

A dlaczego nie Ogi?

Gość12.09.2013 16:28

Gratuluję. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.

zyga12.09.2013 12:43

Panie Romanie, POwodzenia ;)

OlbrychtM.11.09.2013 22:43

Szczerze życzę wygranych wyborów samorządowych w 2014 :) Roman Foksowicz na prezydenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość11.09.2013 14:48

Trafny wybór.Gratuluje!