Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 września 2013

33-latek groził, że zabije rodzinę nożem

33-latek groził, że zabije rodzinę nożem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pijany mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po tym jak jego rodzina w obawie o życie uciekła z mieszkania na klatkę. Okazało się, że 33-latek był pijany.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z mieszkań na osiedlu Barbary. Po przybyciu na miejsce patrolu, funkcjonariusze policji zastali cześć rodziny na klatce schodowej. Okazało się, że uciekli oni z domu przed agresywnym mężczyzną. 

Jak ustalili mundurowi, 33-latek wrócił do domu pijany i trzymając w ręku nóż, groził pozbawieniem życia swoim rodzicom i bratu.

- Z uwagi na zagrożenie dla życia i zdrowia tych osób, agresor został doprowadzony do komendy. Jastrzębianin, który miał w organizmie ponad dwa promile trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie, natomiast rodzinę objęto procedurą niebieskiej karty - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
znawca_tematu16.09.2013 17:16

Bierta go w obroty chłopaki z osiedla. Nauczcie go życia w rodzinie bardziej wymownymi argumentami. Sądzę, że jasne jest, że metody mają być znane w cywilizowanym świecie.

Toni16.09.2013 8:21

Nie zamknięto tego czubka???

Gość14.09.2013 13:38

Grozil nożem a dzisiaj bezkarnie chodzi pod blokiem z uśmiechem na twarzy...

cuk(i)ero13.09.2013 18:44

a skąd wiesz?

cukero13.09.2013 16:40

przynajmniej nie ćpał

xyz13.09.2013 14:43

Nie żałuję tych przestraszonych.Przecież to taki dobry chłopczyk./kiedy zwracano uwagę ,że dziecko coś robi złego to ogromne oburzenie mój nie .Czego się Jasiu nauczył to JAN realizuje..