Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 września 2013

Policjanci znaleźli sprawców pobicia 25-latka

Policjanci znaleźli sprawców pobicia 25-latka
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek w nocy jastrzębscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o pobicie 25-latka. Sprawcami okazali się 18, 21 i 22-latek. Wszyscy byli pijani.

Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Przyjaźń w nocy z czwartku na piątek. Jak zeznał 25-letni poszkodowany, został on zaatakowany przez grupę trzech, młodych mężczyzn, kiedy wracał do domu z kolegą. Po przeszukaniu terenu policjanci zatrzymali trzech jastrzębian, którzy zostali rozpoznani, jako sprawcy.  18, 21 i 22-latek jako podejrzani trafili do aresztu.

- Ustalono, że przyczyną zajścia było najprawdopodobniej nieporozumienie, do jakiego doszło w lokalu, w którym pokrzywdzony i sprawcy spożywali alkohol - informuje policja.

Zatrzymanym grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
brbr18.09.2013 18:29

Mieszkaniec, też bym tak chciał, ale niestety tak się nie da.

Mieszkaniec16.09.2013 11:59

Czy policjanci wyrwali mu genitalia? Powinni. Za taki bandytyzm powinno się likwidować napastników. Musimy likwidować przemoc a na trzymanie ich w wiezieniach nas nie stać.