Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 września 2013

Próbował ukryć narkotyki pod czapką

Próbował ukryć narkotyki pod czapką
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadane narkotyki próbował ukryć w portfelu i pod czapką. W znalezionych przy nim woreczkach była marihuana i pochodna amfetaminy.

W niedzielę, po godzinie 18:00 jastrzębscy policjanci na ulicy Podhalańskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volkswagen. Przebywające w nim osoby zachowywały się nerwowo, co zbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało w trakcie kontroli, jeden z nich miał w portfelu woreczek z marihuaną. W związku z posiadaniem nielegalnych substancji został zatrzymany. Zanim usiadł w radiowozie, przyznał się policjantom do posiadania jeszcze jednego woreczka. Funkcjonariusze znaleźli go na jego głowie, ukrytego pod czapką. Biały proszek, który się w nim znajdował był pochodną amfetaminy.

- Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, jednak w przypadku mniejszej wagi sąd może orzec wobec 18-latka grzywnę, karę ograniczenia, bądź pozbawienia wolności do roku - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość18.09.2013 7:34

Mama musi byc zachwycona, dziecko jej słucha i nosi czapkę.

do sąsiada!17.09.2013 20:43

Ćpanie a potem mamusiu pomóż...tyle co dziś potrafi młodzież-nażreć się za starej kasę,kupić dragi a i czasem stara odda kasę za gnoja jak przyjadą po dług??

?17.09.2013 7:13

Czyli te wszystkie rewizje osobiste na ulicach są NIELEGALNE. Policja łamie prawo?

cuk(i)ero16.09.2013 20:33

chcesz ćpać to potem nie płacz, że cie policja zgarnia.

cuk(i)ero16.09.2013 20:31

ćpanie nie popłaca.

antek16.09.2013 20:04

nie ma czegoś takiego jak rutynowe zatrzymanie do kontroli drogowej. Zatrzymać samochód może policja , straż miejska , graniczna itp tylko w przypadku naruszenia prawa lub podejrzenia popełnienia czynu zabronionego. Gdyby kierowcy wszystkie takie przypadki "prewencyjnej " kontroli drogowej zaskarżali do prokuratury i Rzecznika Praw Obywatelskich to wreszcie te milicyjne metody zostałyby zaprzestane.PS. nie jeżdzę po spożyciu alkoholu i nigdy nie zażywałem i nie handlowałem narkotykami

znawca_tematu16.09.2013 17:11

Sprawa jest prosta jak drut. Wszystko byłoby dobrze i nie byłoby problemu gdyby nie durne prawo Policji do zatrzymań prewencyjnych. Na jakiej podstawie Policja zatrzymała tego młodzieńca? Czy jechał ulicą ślimakiem? Czy tracił kontrolę nad pojazdem? Czy w jakikolwiek sposób złamał przepisy ruchu drogowego? Tak czy nie? Dlaczego akceptujemy totalitarne metody działania Policji w tym obszarze? Totalitaryzm Policji uprawniony jest w przypadku zagrożenia czyjegoś bezpieczeństwa. obojętnie czy chodzi o czyjeś życie, czy o sam zakrwawiony nos. Tymczasem niczemu nie winnego obywatela kontroluje się na ulicy i tym samym przypina łatę nie do końca pewnego, i bezpiecznego mieszkańca naszego miasta, a w bezsilności na zasadność takiego zatrzymania niszczy mu się pokaźną część życiorysu. System trzeba obalić. Demokratycznie, nie przemocą, ale obalić!

Pokaż wszystkie opinie (10)