Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
17 września 2013

Unia Racibórz oddaje mecz walkowerem

Unia Racibórz oddaje mecz walkowerem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

21 września GKS 1962 Jastrzębie miał rozegra spotkanie z Unią Racibórz. Drużyna z Raciborza zdecydowała jednak o niezorganizowaniu meczu na swoim terenie i oddanie punktów walkowerem.

W poniedziałek 16 września, klub GKS 1962 Jastrzębie otrzymał faks od prezesa Unii Racibórz, który poinformował o oddaniu meczu walkowerem. Powodem jest zakwalifikowanie meczu z jastrzębskim GKS-em jako meczu o podwyższonym ryzyku.

- KS Unia Racibórz informuje, że ze względu na opinię KPP w Raciborzu, która zakwalifikowała mecz o mistrzostwo 4 ligi pomiędzy Unią Racibórz a GKS Jastrzębie Zdrój, jako mecz o podwyższonym ryzyku. Klub nasz nie jest w stanie zorganizować imprezy masowej zgodnie z wymogami Ustawy. Natomiast granie bez widzów lub organizowanie meczu z ograniczeniem ilości widzów do 199 jest obarczone ryzykiem wystąpienia incydentów przez osoby, które nie zostaną wpuszczone na stadion. W związku z powyższym z przykrością informujemy, że rezygnujemy z organizacji w/w meczu i oddajemy punkty walkowerem - napisał Andrzej Starzyński, prezes Unii Racibórz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
sisi20.09.2013 13:37

te, scyzoryk, nie spinaj się tak z tym klaskaczem.

Tadzio20.09.2013 11:13

Jo ida na siata,ino kupia klaskacz i jadyma z dopingiem!

fgh18.09.2013 20:15

Ludzie trochę szacunku, i fani i tej i tej dyscypliny, wiedzcie, że są osoby który kibicują obydwom zespołom np.ja i wkurza mnie ten podział.

Do klaskaczy18.09.2013 16:29

Jakbyście dziecinki nie wiedzieli to gdyby nie kibice to tego klubu już dawno by nie było.
Na każdym wyjezdzie w tym sezonie był spokój także nie wiem skąd takie opinie że kibice GKS są tacy żli???Może przejedz się jeden z drugim na wyjazd to zobaczycie jak jest naprawdę a nie piszcie głupot na necie.Nie zapomnijcie wziąść dziecinki podpisanej zgody od rodziców na wyjazd.

Do "....."18.09.2013 15:08

A durny "...." będzie pisał komentarze siejące nienawiścią...bo nawet nie przyjdzie mu do tego zakutego łba że nikt się z tego nie cieszy. Klub był pogrzebany, kibice go wskrzesili - prawdzie nie zaprzeczysz. Więc pogrzeb się sam.

Więcej słownika, słowo "chuligańskie" piszemy przez "ch". Do książek odrabiać lekcje bo jutro lekcja języka polskiego. Nie chcesz chyba skończyć jak ta "banda zakutych łbów", prawda ?

.....18.09.2013 14:16

a durny kibol gieksy (celowo z malej) bedzie sie cieszyl z takiej decyzji... bo nawet nie przyjdzie mu do tego zakutego lba ze taka decyzja tylko zle swiadczy/osmiesza ten klub a w szczegolnosci ich kibicow... drodzy fani gieksy, na kazdym forum placzecie ze nie macie sponsorow, ze wasi kopacze musza grac za prawie darmo (w przeciwienstwie do hokeja i siaty)... ale robicie wszystko zeby zaden sposor w tym klubie sie nie pojawil :) pogrzebiecie ten zespol sami, tylko czym bedziecie tylmaczyc te swoje huliganskie (celowo z malej bo to dziecinada nie badytierka) wybryki? :)

do franek17.09.2013 17:52

franek a ja 20[nie 30] lat temu byłem spałlowany przez milicje na slaskiej mi wpirdol spuścili jak na gestapo-po meczu.sadzisz ze to dobre wychowanie?
bo mi nie pomogło-wręcz przeciwnie..dopiero dodalo mi sily.zycia nie znasz.,..netowy kozaku..jak slysze takie hasla ....widać ze jetes z opcji jak choragiewka zawieje

czuje w tobie charakter ORMOWCA

Pokaż wszystkie opinie (13)