Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
17 września 2013

Podróżnik odwiedzi jastrzębską bibliotekę

W czwartek w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z Arturem Nosiadkiem. Śląski podróżnik pokaże zdjęcia z dalekich krajów i opowie o ludziach, którzy je zamieszkują.

19 września gościem "Kawiarenki pod Sową" będzie podróżnik Artur Nosiadek. W trakcie spotkania obejrzeć będzie można zdjęcia, m.in. z Limy, z Manaus na Amazonce oraz z Galapagos.

Podróżnik w ciągu sześciu lat okrążył kulę ziemską. Swoją podróż rozpoczął w Wodzisławiu, następnie przemierzył Azję i dotarł do Australii. Podróżując przez Nową Zelandię, Hawaje i Wyspę Wielkanocną zdobył, tzw. Trójkąt Polinezyjski. Następnie przez Amerykę Północną, Środkową, Południową i Afrykę powrócił do Polski. W 2005 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasług za działalność społeczną i zasługi w pracy zawodowej.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!