Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
17 września 2013

Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe

  • Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe
  • Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe
  • Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

17 września wieczorem, ewakuowano restaurację McDonald's w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem był anonimowy telefon o ładunku wybuchowym. Jak się okazało, alarm był fałszywy.

We wtorek wieczorem, do sieci restauracji McDonald's zadzowniła anonimowa osoba, która powiadomiła o podłożeniu bomby w jednym z lokali McDonald's.

- Nie było tam mowy o żadnej konkretnej restauracji czy mieście. Ponieważ nie lekceważymy takich sygnałów, natychmiast powiadomiliśmy policję. Policja podjęła działania w całej Polsce - powiedział rzecznik prasowy Mc Donald's, Krzysztof Kłapa.

W Jastrzębiu z restauracji ewaukowano około 50 osób. Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy, saperzy oraz karetki. Obiekty w całej Polsce były sprawdzane sukcesywnie, mimo braku wystarczającego sprzętu oraz fachowców. Ewakuacja była przeprowadzana m.in. w Olsztynie, Elblągu, Wrocławiu, Lublinie czy Warszawie.

- Naszym obowiązkiem jest sprawdzić każdy taki sygnał. Ta akcja wiązała się z dużą mobilizacją policji w całym kraju, bo sprawdzano każdy z zagrożonych obiektów - powiedział Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji.

Teraz policja skupia się na poszukiwaniu sprawcy całego zamieszania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano klientów marketu budowlanego Ewakuowano klientów marketu budowlanego

Znalazł pocisk artyleryjski i wziął go do domu Znalazł pocisk artyleryjski i wziął go do domu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
biały0019.09.2013 22:38

ta Polska jest śmieszna !! Tak rudzielca wysadzić

.18.09.2013 23:55

bułki do hamburgerów leżą w lodówce bardzo długo i nie psują się i nie zsychają - chemia, chemia i chemia, a potem raczek.

Sznapka w rowie18.09.2013 22:20

Żarłam tam za darmo ale po fastfoodach łapala mnie sraka i waliłam do rowu,wolę batony...cóż

Do hehe18.09.2013 16:26

Wszędzie jest tak samo,

hehe18.09.2013 15:36

nie wiem czy wiecie, smakosze chemii i soi, ale w fast foodach nikt nie myje rąk nawet po sisianiu - nie ma na to czasu i warunków, pozdrawiam.

TUSO 2118.09.2013 14:45

McDonalds to restauracja he he he dobre

Jan18.09.2013 12:10

Zapewne konkurencja zrobiła sobie jaja...

Pokaż wszystkie opinie (13)