Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 września 2013

Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe

  • Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe
  • Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe
  • Ewakuacja McDonald's. Zagrożenie bombowe
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

17 września wieczorem, ewakuowano restaurację McDonald's w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem był anonimowy telefon o ładunku wybuchowym. Jak się okazało, alarm był fałszywy.

We wtorek wieczorem, do sieci restauracji McDonald's zadzowniła anonimowa osoba, która powiadomiła o podłożeniu bomby w jednym z lokali McDonald's.

- Nie było tam mowy o żadnej konkretnej restauracji czy mieście. Ponieważ nie lekceważymy takich sygnałów, natychmiast powiadomiliśmy policję. Policja podjęła działania w całej Polsce - powiedział rzecznik prasowy Mc Donald's, Krzysztof Kłapa.

W Jastrzębiu z restauracji ewaukowano około 50 osób. Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy, saperzy oraz karetki. Obiekty w całej Polsce były sprawdzane sukcesywnie, mimo braku wystarczającego sprzętu oraz fachowców. Ewakuacja była przeprowadzana m.in. w Olsztynie, Elblągu, Wrocławiu, Lublinie czy Warszawie.

- Naszym obowiązkiem jest sprawdzić każdy taki sygnał. Ta akcja wiązała się z dużą mobilizacją policji w całym kraju, bo sprawdzano każdy z zagrożonych obiektów - powiedział Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji.

Teraz policja skupia się na poszukiwaniu sprawcy całego zamieszania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Groził, że wysadzi kopalnię" "Groził, że wysadzi kopalnię"

Ewakuowano klientów marketu budowlanego Ewakuowano klientów marketu budowlanego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
biały0019.09.2013 22:38

ta Polska jest śmieszna !! Tak rudzielca wysadzić

.18.09.2013 23:55

bułki do hamburgerów leżą w lodówce bardzo długo i nie psują się i nie zsychają - chemia, chemia i chemia, a potem raczek.

Sznapka w rowie18.09.2013 22:20

Żarłam tam za darmo ale po fastfoodach łapala mnie sraka i waliłam do rowu,wolę batony...cóż

Do hehe18.09.2013 16:26

Wszędzie jest tak samo,

hehe18.09.2013 15:36

nie wiem czy wiecie, smakosze chemii i soi, ale w fast foodach nikt nie myje rąk nawet po sisianiu - nie ma na to czasu i warunków, pozdrawiam.

TUSO 2118.09.2013 14:45

McDonalds to restauracja he he he dobre

Jan18.09.2013 12:10

Zapewne konkurencja zrobiła sobie jaja...

Pokaż wszystkie opinie (13)