Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 września 2013

Zatrzymano ochroniarza, który okradł supermarket

Zatrzymano ochroniarza, który okradł supermarket
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z kieleckich supermarketów ukradł kilka tysięcy złotych. Mężczyzna był zatrudniony w tym sklepie, jako ochroniarz.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policjanci uzyskali informację, że poszukiwany przez kielecką policję 22-letni mężczyzna, znajduje się na ulicy Cieszyńskiej w Jastrzębiu. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy, którzy zauważyli uciekającego mężczyznę. Po pościgu, mundurowym udało się go zatrzymać. 

- Powodem jego poszukiwań była kradzież blisko 7000 złotych z jednego z supermarketów, w którym zatrudniony był jako ochroniarz - informuje policja.

Przy 22-latku policjanci znaleźli kilka tysięcy złotych. Pieniądze pochodziły najprawdopodobniej z kradzieży. Sprawą mężczyzny zajmują się świętokrzyscy policjanci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość19.09.2013 7:44

Czyli ochroniarzem może zostać każdy, nawet poszukiwany przez policję?