Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
19 września 2013

W pobliżu Alei Piłsudskiego palił się fotel

W pobliżu Alei Piłsudskiego palił się fotel
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę na terenie garaży w pobliżu Alei Piłsudskiego wymagana była interwencja Straży Pożarnej. Strażacy otrzymali informację o unoszącym się dymie. Na miejscu okazało się, że w ogniu stanął znajdujący się tam fotel.

Do zdarzenia doszło 18 września, na terenie garaży znajdujących się niedaleko Alei Piłsudskiego. Straż Pożarna dotarła na miejsce około godziny 16:30. Zastęp strażaków szybko ugasił płonący fotel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
A22.09.2013 16:07

Jeśli płonący fotel jest tak istotny, iż należy o nim tutaj pisać, to najwyższy czas, żeby zmienić miejsce zamieszkania.

Piotr22.09.2013 12:25

lepiej nic nie piszcie niż takie bzdury

.prawda ekranu19.09.2013 15:46

Dziękować to będziemy niedługo Donaldowi. Jeśli nie zdarzy koronować się na króla POlski albo uciec do Brukseli to zaPOzna się ze swoim żelaznym elektoratem za żelaznymi kratami, hehehehe

do prawda ekranu19.09.2013 12:52

PiSlamistom i katofaszystom dziekujemy

Qr19.09.2013 12:40

Brawo!!!

.prawda ekranu19.09.2013 10:37

To nie był fotel tylko tron przygotowany na wizytę Donalda Tuska (wkrótce ma się odbyć jego koronacja na króla POlski i wizytacja miast w celu pobrania danin od poddanych. Na razie jest to jednak trzymane w tajemnicy). Podpalenie tronu to akt polityczny i spodziewam się zakrojonego na dużą skalę śledztwa, a po ujawnieniu sprawców zsyłki ich na Syberie i konfiskaty ich mienia.