Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
19 września 2013

Odbędą się spotkania antymobbingowe

W dniach 27-28 września, wystartuje cykl szkoleń przygotowany, m.in. dla pracowników i bezrobotnych. Zajęcia odbędą się w Jastrzębskim Centrum Organizacji Pozarządowych.

Spotkania zorganizowane zostaną dla pracowników, bezrobotnych, studentów i uczniów ostatniej klasy szkół ponadgimnazjalnych. W piątek, 27 września, o godzinie 18:00 posłuchać będzie można dwóch wykładów: "Czy to już mobbing?"oraz "Przemoc psychiczna w pracy zagrożeniem dla zdrowia". Drugiego dnia spotkanie rozpocznie się 28 września o godzinie 9:00. W trakcie szkolenia poruszone zostaną tematy efektywnej komunikacji oraz przemocy psychicznej w miejscu pracy. 

Zajęcia odbywać się będą w Jastrzębskim Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. Wrzosowej 12a. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia należy wysłać na adres: mobbing_stop@onet.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sąd zdecyduje czy doszło do poniżania pracownicy Sąd zdecyduje czy doszło do poniżania pracownicy

JSW przeciwko mobbingowi i nepotyzmowi JSW przeciwko mobbingowi i nepotyzmowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
a19.09.2013 11:55

sie pewnie pracownicy jsw zleca hehehe no ale nie ma sie co smiac bo to tragedia