Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 września 2013

19-latek wjechał samochodem w dom jednorodzinny

  • 19-latek wjechał samochodem w dom jednorodzinny
  • 19-latek wjechał samochodem w dom jednorodzinny
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

18 września na ulicy Powstańców Śląskich pijany kierowca uderzył w dom i uszkodził jego ogrodzenie. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. W samochodzie przebywały także dwie nietrzeźwe osoby. Wśród nich znajdowała się nieletnia dziewczyna.

Wypadek miał miejsce w środę, po godzinie 2:00, na ulicy Powstańców Śląskich. Właścicielkę jednego z domów jednorodzinnych obudził hałas. Kiedy wstała, żeby sprawdzić co się stało, zauważyła wbity w swój dom samochód. W aucie przebywały 3 nietrzeźwe osoby. 

Policja po przybyciu na miejsce ustaliła, że 19-latek nie ma prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało u niego promil alkoholu. Jastrzębianin doznał niegroźnego stłuczenia głowy. W wyniku uderzenia żadnemu z pasażerów nic się nie stało. 

- Jedną z pasażerek okazała się 16-latka, która "wydmuchała" prawie półtora promila. Nieletnia mieszkanka Żor została przekazana pod opiekę rodzicom, w jej sprawie decyzję podejmie sąd rodzinny - informuje policja.

19-latkowi za jazdę pod wpływem alkoholu grożą dwa lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pijany kierowca linii MZK Pijany kierowca linii MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
bg22.09.2013 14:13

A gdzie informacja o zboczeńcu który goni kobiety w okolcy kauflandu a czasami carrefoura o 4 rano ?? Nikt się tym nie zainteresuje?

J.21.09.2013 21:10

A poważnie. Otrzymania odszkodowania za rozbity dom pokrywający naprawę uszkodzenia jest niemożliwe. Zarówna firma zapewniająca OC jak firma w której ubezpieczony był dom (jeśli w ogóle był), zrobią wszystko żeby nie zapłacić ani grosza. Głupek, zamiast się samemu zabić wywołał ogrom nieszczęścia. Nawet gdyby poszedł do więzienia na 25 lat to i tak nic to nie pomoże właścicielce. Sąd nie skaże tego bezmyślnego cepa na zwrot wszystkich strat w trybie natychmiastowym. A powinien, zmuszając głupka do wzięcia kredytu. To by było prawdziwe zadośćuczynienie i naprawa wszystkich strat.

Kamil19.09.2013 13:40

Mam nadzieje ze sie kiedyś zabijesz. Tylko nie rob przy tym krzywdy innym.

kris19.09.2013 13:26

Ojciec spał czy był na nocnej zmianie? Teraz coraz więcej tego gówniarstwa tak sobie jeździ.

equality 19.09.2013 13:19

Ta był trzeźwy i dom wymusił pierwszeństwo. ******** banany!

CJ19.09.2013 13:17

GTA 5 miesza w bani gietereszebanisz

Los Santos19.09.2013 12:58

chłopak za dużo gra w GTA...

Pokaż wszystkie opinie (12)