Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
20 września 2013

UM planuje rozbudowę monitoringu. 20 nowych miejsc

UM planuje rozbudowę monitoringu. 20 nowych miejsc
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Władze miasta planują rozbudowę i modernizację monitoringu miejskiego. Dziś kamery pilnują porządku w ośmiu punktach miasta. Miasta chce rozbudować monitoring o kolejne 20 punktów.

Modernizacja i rozbudowa systemu kamer będzie opierała się o sieć szerokopasmowego internetu, która niedawno zaczęła działać w Jastrzębiu.

Dziś kamery możemy spotkać w Parku Zdrojowym, na skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ul. Kościuszki, w pobliżu pawilonów przy al. Piłsudskiego, w rejonie przychodni przy ul. Wielkopolskiej, Opolskiej, Podhalańskiej, przy skrzyżowaniu ul. Łowickiej z Mazowiecką i na rondzie centralnym.

W rozpatrywanej koncepcji rozbudowy monitoringu jest około 20 nowych miejsc, w których mają znaleźć się kamery. Rozbudowa jest jednak uzależniona od ceny.

Władze miasta rozważają umieszczenie kamer m.in. przy ul. Wielkopolskiej na skrzyżowaniu z Małopolską, przy schodach za Tesco i w pobliżu restauracji Góralska chata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Stały monitoring obciążeń statycznych na dachach gwarancją bezpieczeństwa Stały monitoring obciążeń statycznych na dachach gwarancją bezpieczeństwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
Gość25.09.2013 6:21

kamery się przydadzą, jak ostatni mieszkańcy wyjadą z miasta, żeby pustostanów pilnować...

znawca_tematu25.09.2013 2:56

Gościu, zapewniam cię, że akurat on ma tu guzik do gadania nawet będąc u władzy. Po za tym, to obecny rząd pobił wszelkie rekordy UE pod względem inwigilowania obywateli. Kaczor w tej materii przy nich, to był mały robaczek. Tylko całość polega na tym, że ludzie, którzy ci wyprali mózg, z definicji cię o tym nie poinformują.

antek23.09.2013 16:48

Drogi ale niedouczony "mieszkańcu" jest takie powiedzenie " nie dyskutuj z idiotą ponieważ sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Pozdrawiam uniżenie.

Gość23.09.2013 11:08

W pobliżu Góralskiej Chaty policja i straż miejska będzie sprawdzała, czy są wolne miejsca parkingowe na chodniku i na przejściu dla pieszych?

Marek23.09.2013 10:03

Kolejny zbędny gadżet Janeckiego. Weźcie się za remonty dróg i chodników, a straż miejska niech wyjdzie ze swej sutereny do ludzi, to wystarczy za monitoring.

Gość23.09.2013 8:19

Znawca_tematu, do tego dojdzie dopiero wtedy, kiedy Zbawca dojdzie do władzy.

ddd22.09.2013 19:58

tak dla kamer pod warunkiem ze kazdy mieszkaniec bedzie miał do nich dostęp!!!

Pokaż wszystkie opinie (33)