Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 września 2013

6:1 z Podhalem i tysięczna bramka Damian Kapicy

6:1 z Podhalem i tysięczna bramka Damian Kapicy
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zwycięstwem jastrzębian zakończył się mecz z Podhalem Nowy Targ. Podczas spotkania padła tysięczna bramka zdobyta przez jastrzębian od początku gry w ekstraklasie. Jej autorem był Damian Kapica, który w meczu zaliczył również hat-tricka.

Od początku pierwszej tercji wiadomo było kto będzie dyktował warunki gry. Hokeiści JKH okazję na pierwszego gola mieli już w 4. minucie, kiedy po faulu, podyktowany został rzut karny. Nie wykorzystał go jednak Damian Kapica. Jastrzębianie objęli prowadzenie w 8. minucie po strzale Richarda Krala. Minutę później na listę strzelców zapisał się Mateusz Rompkowski.

Druga odsłona nie była niespodzianką. Ponownie, to podopieczni trenera Mojmira Trliczika mieli przewagę na lodowisku. W 32. minucie trzecią bramkę strzelił Damian Kapica. Jastrzębianie nie oszczędzali przeciwnika i nie unikali kar. Przez moment na ławce kar siedziało nawet 4 zawodników JKH. Niecałą minutę przed zakończeniem drugiej tercji na listę strzelców ponownie wpisał się Damian Kapica. Był to tysięczny gol JKH GKS Jastrzębie, zdobyty od początku rozgrywek tej drużyny w ekstraklasie.

Ostatnia tercja rozpoczęła się od utraty bramki. Gola dla Nowego Targu strzelił Piotr Ziętara. W 52. minucie Damian Kapica po raz trzeci wrzucił krążek do bramki przeciwnika, tym samym rewanżując się za nieudanego karnego z pierwszej tercji. Rywale jastrzębian mieli problem z przedostaniem się pod pole bramkowe gospodarzy. Strzelenie gola utrudniał im dodatkowo David Zabolotny, który przez cały mecz bronił bramki JKH. Minutę przed zakończeniem spotkania szóstą bramkę zdobył Radek Prochazka.

JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
07:07 - 1:0 - Richard Kral - Mateusz Danieluk
08:00 - 2:0 - Mateusz Rompkowski (5/4)
31:26 - 3:0 - Damian Kapica - Jrizi Zdenek - Mateusz Bryk (5/4)
39:14 - 4:0 - Damian Kapica
41:54 - 4:1 - Piotr Ziętara - Kamil Kapica - Piotr Kmiecik
51:23 - 5:1 - Damian Kapica - Kamil Górny
59:00 - 6:1 - Radek Prochazka - Maciej Urbanowicz

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny - Górny, Kotaszka, Danieluk, Kral, Lipina - Mateusz Rompkowski, Bryk, Bordowski, Prochazka, Urbanowicz - Pastryk, Bcyhawski, Ł. Nalewajka, Minge, R. Nalewajka - Marzec, Kapica, Zdenek, Kogut.

Podhale Nowy Targ: Rajski - Mrugała, Łabuz, Mateusz Michalski, Bryniczka, Zarotyński - Landowski, Kamil Kapica, Kmiecik, Daniel Kapica, Ziętara - Tomasik, Gaczoł, Maciej Kmiecik, Wronka, Przemysław Michalski - Szal, Wojdyła, Szumal, Wielkiewicz, Olchawski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
fanka24.09.2013 12:49

brawo chłopaki za mecz słyszałam od siąda

Pan InformatorPan Informator23.09.2013 18:43

@Janus, mamy małe problemy techniczne. Transmisje jednak są planowane.

Janus23.09.2013 18:36

A czemu nie ma już transmisji live?