Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
24 września 2013

Policjanci kontrolują pieszych. Trwa akcja "NURD"

Policjanci kontrolują pieszych. Trwa akcja "NURD"
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek na terenie Jastrzębia-Zdroju, w związku z akcją "NURD", będzie można spotkać więcej patroli. Policjanci szczególną uwagę zwrócą na pieszych.

Funkcjonariusze drogówki od wczesnych godzin porannych kontrolują miejsca, gdzie ruch pieszych i rowerzystów jest wzmożony. Działania zakończą się około godziny 22:00. Mundurowi kontrolować będą czy niechronieni uczestnicy ruchu drogowego przestrzegają przepisów.

- Stróże prawa będą dzisiaj zwracać szczególną uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie się przyglądać, czy piesi nie łamią zasad obowiązujących przepisów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość26.09.2013 8:48

Mam dla policjantów lepszą zagadkę. Przy Wielkopolskiej zaparkowany jest samochód chłodnia SJZ 5L1.. , a pytanie brzmi. Jakim cudem tak przerdzewiały samochód, z którego cieknie olej przeszedł badania techniczne? Czy przez te dziury na pakę nie dostają się szkodniki?

Gość26.09.2013 8:27

Może powinni na Wielkopolskiej kierować ruchem, bo jak zaczynają podjeżdżać samochody po używki, to robi się korek pod blokiem?

ttt25.09.2013 9:50

może na wlkp po blokach by się przeszli a nie głupotami sie zajmują!!!