Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 września 2013

Policjanci kontrolują pieszych. Trwa akcja "NURD"

Policjanci kontrolują pieszych. Trwa akcja "NURD"
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek na terenie Jastrzębia-Zdroju, w związku z akcją "NURD", będzie można spotkać więcej patroli. Policjanci szczególną uwagę zwrócą na pieszych.

Funkcjonariusze drogówki od wczesnych godzin porannych kontrolują miejsca, gdzie ruch pieszych i rowerzystów jest wzmożony. Działania zakończą się około godziny 22:00. Mundurowi kontrolować będą czy niechronieni uczestnicy ruchu drogowego przestrzegają przepisów.

- Stróże prawa będą dzisiaj zwracać szczególną uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie się przyglądać, czy piesi nie łamią zasad obowiązujących przepisów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość26.09.2013 8:48

Mam dla policjantów lepszą zagadkę. Przy Wielkopolskiej zaparkowany jest samochód chłodnia SJZ 5L1.. , a pytanie brzmi. Jakim cudem tak przerdzewiały samochód, z którego cieknie olej przeszedł badania techniczne? Czy przez te dziury na pakę nie dostają się szkodniki?

Gość26.09.2013 8:27

Może powinni na Wielkopolskiej kierować ruchem, bo jak zaczynają podjeżdżać samochody po używki, to robi się korek pod blokiem?

ttt25.09.2013 9:50

może na wlkp po blokach by się przeszli a nie głupotami sie zajmują!!!