Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 września 2013

"Sen śnieżnej pantery" będzie można zobaczyć w kinie

"Sen śnieżnej pantery" będzie można zobaczyć w kinie
kadr z filmu "Sen śnieżnej pantery"

10 października, w kinie Centrum, odbędzie się pokaz filmu Sebastiana Jabłonki, reżysera z Jastrzębia. Obraz został niedawno nagrodzony na Rybnickim Festiwalu Filmów Niezależnych.

"Sen śnieżnej pantery" Sebastiana Jabłonki zostanie wyświetlony na ekranie małej sali. Prezentowany film przedstawia losy chłopaka, który wyrusza z akcją ratowniczą. Musi odnaleźć siostrę, która wracając zza granicy rozbija się samolotem wysoko w górach. W poszukiwaniach pomaga mu śnieżna pantera.

Prezentacja filmu odbędzie się 10 października, o godzinie 18:00. Wstęp na pokaz będzie bezpłatny. Chętni mogą zgłaszać się po zaproszenia na maila bradlost@onet.eu. Liczba miejsc jest ograniczona (50).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chcesz zagrać w filmie? Zgłoś się Chcesz zagrać w filmie? Zgłoś się

Reżyser z Jastrzębia nagrodzony na festiwalu Reżyser z Jastrzębia nagrodzony na festiwalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość24.09.2013 21:06

śmieszne te efekty specjalne, ale wiadomo, to kino niezależne. Tylko po co robic takie rzeczy, jeśli wiadomo, ze hollywoodu się nie zrobi bez milionów?

bg24.09.2013 18:04

super :D

Fanka24.09.2013 11:55

Bardzo fajnie zagrał to Mateusz :) Chętnie zobaczę cb w kinie i cały film